Легендарні
AUTO GAGARIN і AUTO OPIUM
вже в наявності!
Хочу переглянути!

Горячие цены!

На акционные товары!!!!

К акциям!

БОНУСНАЯ ШКАЛА ОТ RASTAMAN SEEDS!

ХАЛЯВА ПРИДИ!

RASTAMAN SEEDS - ВСЕГДА СВЕЖИЕ СЕМЕНА!

КАЧЕСТВЕННЫЕ СЕМЕНА - ЗАЛОГ УСПЕХА!

АВТО ФЕМИНИЗИРОВАННЫЕ

АВТО ФЕМИНИЗИРОВАННЫЕ

Для Новичков

Для Новичков

Для помещения

Для помещения

AUTO MAZAR FEMINISED

AUTO MAZAR FEMINISED

Модель: Auto Mazar Feminised

100.00 грн

Один із найврожайніших у світі автоквітів, Мазар - великоваговий індікодомінант із незвичайною психоделічною дією. Походження Auto Mazar – північний Афганістан, місто Мазар-і-Шаріф. Сорт відрізняє також рекордна стабільність: усі рослини Авто Мазар виглядають майже ідентичними, причина - тривале селективне опрацювання батьківського генотипу, що має вікову історію.

В індор досягають висоти 1 м, як правило. Батьківські сорти - Skunk #1 та могутній афганський ландрейс наділили Авто Мазар не тільки сильною психоактивною дією, але й високою витривалістю. Стрейн підходить для гроверів-початківців. Об'єм горщика в закритому ґрунті - 10 л. Рекомендовані методи тренування – ScrOG, LST. Виробник не радить піддавати автоквітучі рослини марихуани сорту Мазар пересадкам, або стресовим видам тренування на кшталт прищипування або FIM, інакше ви ризикуєте не дати їм вирости. На цвітінні запах досить інтенсивний. Суцвіття великі і щільні, утворюють дуже важкі коли, внаслідок чого на пізніх стадіях цвітіння найчастіше виникає потреба в підпорах. Має імунітет до цвілі та інших грибкових захворювань, проте через густоту кіл у закритому грунті необхідна якісна аерація і гроубокс, що добре провітрюється. Завдяки своєму середньосхідному походженню Auto Mazar стійкий до високої температури, що є особливо актуальним в умовах сучасного українського клімату. У відкритому ґрунті харвест посідає кінець вересня - початок жовтня.

У перші 5-7 хвилин курець Auto Mazar відчуває стимулюючу дію, cerebral high. Кольори стають яскравішими, з'являється відчуття радості від того, що відбувається і симпатії до оточуючих людей, бажання спілкуватися. Потім ефект змінюється на позитивний stone, людина перейде в себе і з задоволенням мовчить, повністю розслабившись. Для Мазар зовсім не характерне почуття паранойї, трип лагідний і теплий. За відгуками користувачів, у доречних порціях Auto Mazar не відправляє в лежку, дозволяючи займатися чимось цікавим. Має болезаспокійливу дію і містить солідний відсоток КБД, що дозволяє медичне використання Mazar проти високого кров'яного тиску, головних болів, епілепсії, астми, глаукоми.

Новий
Один із найврожайніших у світі автоквітів, Мазар - великоваговий індікодомінант із незвичайною психоделічною дією. Походження Auto Mazar – північний Афганістан, місто Мазар-і-Шаріф. Сорт відрізняє також рекордна стабільн..
100.00 грн
 MONSTER GROW UNIVERSAL

MONSTER GROW UNIVERSAL

Модель: Monster Grow Universal

300.00 грн

100 мл -300грн

250 мл -650грн

0,5л -1300грн

1 літр -2600грн

Monster Grow Universal - універсальне органо-мінеральне рідке добриво для кореневої та позакореневої підживлення.

Склад добрива: в основу входить добриво, збагачене макроелементами: азотом, фосфором, калієм у різному відсотковому співвідношенні, а також повний набір мікроелементів у хелатній формі.

Переваги:

- Забезпечує всі необхідні елементи живлення, які повністю засвоюються рослиною.

- Сприяє дружній схожості та проростанню насіння, бульб.

- Розвиток потужної кореневої системи.

- терміни дозрівання на 6-14 днів раніше.

- покращує якість рослини, збільшуючи вміст вітамінів.

- Підвищує стійкість рослин до різних захворювань та несприятливих факторів зовнішнього середовища – екстремальних температур (мороз, посуха).

Новий
100 мл -300грн 250 мл -650грн 0,5л -1300грн 1 літр -2600грн Monster Grow Universal - універсальне органо-мінеральне рідке добриво для кореневої та позакореневої підживлення. Склад добрива: в основу входить добриво, ..
300.00 грн
AMNESIA MOLOTOV

AMNESIA MOLOTOV

Модель: Amnesia Molotov

190.00 грн

Сорт Amnesia Molotov – потужний гібрид із домінуванням сатіви. Приносить хороший урожай у боксі та відкритому ґрунті. Не потребує особливого догляду, тому купити його можуть не лише професіонали гровінгу, а й новачки. Має психоделічний ефект і незвичайний аромат.

Має виражену сатівну дію, яка за рахунок високого рівня ТГК – 24%, йде в психоделію. Рекомендується для спілкування та рухомого відпочинку. Пахне пряністю та цитрусовими, а сам дим має додатково відтінки імбиру та ладану.

Насіння марихуани Amnesia Molotov дає середню рослину - висота в боксі 100-130 см, з відмінним імунітетом. Воно легко переносить надлишок або нестачу вологи, стійке до грибка. Насіння можна вирощувати в аутдорі, розраховуючи на відмінний урожай – 900-1700 г із рослини, а також у боксі – 500-600 г із квадратного метра. Не вимагає особливого догляду, що робить його хорошим варіантом для гроверів-початківців. Період цвітіння триває від 63 до 65 днів.

Насіння конопель Amnesia Molotov отримано в результаті схрещування Amnesia та Chem Dawg з додаванням хітового сорту Kalashnikov Seeds – Кубанського Вбивці.

Новий
Сорт Amnesia Molotov – потужний гібрид із домінуванням сатіви. Приносить хороший урожай у боксі та відкритому ґрунті. Не потребує особливого догляду, тому купити його можуть не лише професіонали гровінгу, а й новачки. Ма..
190.00 грн
GAGARIN FEMINISED

GAGARIN FEMINISED

Модель: GAGARIN FEMINISED

250.00 грн

Почуватися чемпіоном простіше, якщо купити Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовуватись для зниження кров'яного тиску.

Своїми психоактивними особливостями цей вид коноплі завдячує гавайській та ямайській сатіві. Тому користувачі розповідають про різні відчуття після прийому Гагарін-марихуани. Одні злітають у космос, інших «плющує» до землі. Важливо, що у всіх спостерігається тривала дія - до 3 годин. Gagarin Fem використовують для боротьби зі стресами, роздратуванням та перевтомою. Після його прийому не залишається місця для негативу.

Вирощувати цей сорт марихуани не складно. Він невибагливий і візуально привабливий, має високу стійкість до пліснявих утворень і комах. Гагарін щільної структури з високою врожайністю. Гровери повинні пам'ятати: мало купити Gagarin Feminised. За ним треба правильно доглядати, забезпечуючи тренування LST та ScroG, але без обрізання листя. Велика кількість смол рослини радує любителів конопель. У рослини спостерігається запах ефірних олій.

Новий
Почуватися чемпіоном простіше, якщо купити Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовув..
250.00 грн
АК-48 Fem

АК-48 Fem

Модель: АК-48 fem

130.00 грн

AK-48 унікальний тим, що в умовах ідеального догляду та достатнього освітлення його цвітіння займає 48 днів. Такий швидкий термін дозрівання майже прирівнює АК-48 до автоквітів, але оскільки це фотоперіодичний сорт, вегетація може тривати скільки завгодно на ваш розсуд, і обсяг врожаю за рахунок досить тривалої вегетації може зрости в півтора рази. Суцвіття великі, з яскраво-жовтогарячими трихомами. Сорт відноситься до середньопахнучого і на кольорі видає не особливо помітний хвойно-грейпфрутовий запах (іноді трапляється вишневий фенотип). Листя широке. Висота до 1,8м. Більше підходить для закритого ґрунту. Врожай 400-500 г/м2.

ТГК 18-24%, залежно від якості культивації. Крім того, можна регулювати дію індіки та сатіви: якщо проводити харвест, коли половина трихом набули бурого забарвлення, ефект індіки буде більш виражений; якщо встигнути раніше - потужна сатіва.

Дія - ейфорія та спрага діяльності,  знімає больові синдроми (в т.ч. біль у суглобах) та побічні ефекти хіміотерапії, сильно стимулює апетит, у великих дозах couch lock та глибокий сон, сприяє медитації та підвищенню творчих можливостей.

Новий
AK-48 унікальний тим, що в умовах ідеального догляду та достатнього освітлення його цвітіння займає 48 днів. Такий швидкий термін дозрівання майже прирівнює АК-48 до автоквітів, але оскільки це фотоперіодичний сорт, веге..
130.00 грн
AUTO DURMAN FEM

AUTO DURMAN FEM

Модель: Auto durman fem

250.00 грн

Бажаєте отримати рекордну кількість врожаю? Тоді Автофемінізований Durman fem саме для вас. Цей стрейн від Russian Genetic має чуйське коріння.

Він дуже сильно впливає на організм. Здатний відправити в нокаут новачка і в нокдаун досвідченого розтаману.

Сорт було отримано з урахуванням таджикистанського Pure Pamir. Відмінною особливістю даного штаму є те, що він ідеально підходить для нашого клімату та ґрунту. У такому сорті марихуани переважає індика.

Якщо ви хочете спробувати щось нове та незабутнє, отримати безмірне задоволення, тоді сорт від російських бридерів для вас. Зміст ТГК становить 25%.

Новий
Бажаєте отримати рекордну кількість врожаю? Тоді Автофемінізований Durman fem саме для вас. Цей стрейн від Russian Genetic має чуйське коріння. Він дуже сильно впливає на організм. Здатний відправити в нокаут новачка і ..
250.00 грн
AUTO BISHKEK FEMINISED

AUTO BISHKEK FEMINISED

Модель: Bishkek Feminised

300.00 грн

Аутофемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому грунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напряму. Марихуана була створена у далеких 80-х роках. Вона чудово почувається в наших кліматичних умовах. У сорті переважає індіка. Рівень ТГК досить високий – 25%.

На практиці у гроверів не виникає проблем із вирощуванням цього конопляного сорту. Він чудово підійде досвідченим коноплярам, а також новачкам. Вражаюча відсутність капризів цього канабісу дозволяє культивувати його всіма існуючими способами! Підходить для гровінгу у відкритому, закритому ґрунтах, а також у теплиці. Коливання температури, шкідники, недуги, плісняви - все це не зможе ніяк впливати на рослину через її міцність і стійкість. Бажано підгодовувати періодично марихуану для того, щоб вона дала бомбичний урожай. Період цвітіння становить від 55 до 80 днів. Рослина висока. Під час цвітіння канабіс видає сильний запах. З одного квадратного метра можна зібрати від 500 до 2000 г урожаю.

Досвідчені растамани прирівнюють аромат та смак White Russian до ідеальних. Магічне поєднання цитрусових та легкої насолоди зведе з розуму кожного з вас.

Ефект полягає у підвищенні мозкової та фізичної активності. Завдяки високому рівню вмісту ТГК, цей сорт марихуани має терапевтичний вплив на організм людини. Він чудово знімає напругу, дарує почуття ейфорії, позбавляє непотрібних думок.

Новий
Аутофемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому грунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напрям..
300.00 грн
AK PEACE

AK PEACE

Модель: AK Peace

130.00 грн

Чудовий світовий сорт, який складається з двох голландських зірок: АК від законодавців Serious Seeds та чудової Beladonnu від Paradise Seeds. Ці дві зірки мають певні характеристики і властивості, що дозволяє приносити хороший урожай, при цьому вид дуже стійкий до кліматичних змін, тому даний гібрид можна вільно вирощувати на відкритому грунті.

Індіка володіє унікальною будовою, що дозволяє АК Peace затьмарити будь-яку іншу рослину в гроу-світі. Дуже міцна і сильна рослина, а квіти настільки липкі, що перевершують безліч видів клею. Любителі покурити дуже люблять, коли марихуана надає загально заспокійливу дію з явним седативним ефектом, а АК Peace допоможе занурити Вас у цей стан. Після вживання ефект настає відразу і ще багато годин не покине Вас.

Новий
Чудовий світовий сорт, який складається з двох голландських зірок: АК від законодавців Serious Seeds та чудової Beladonnu від Paradise Seeds. Ці дві зірки мають певні характеристики і властивості, що дозволяє приносити х..
130.00 грн
 AUTO BRUCE BANNER

AUTO BRUCE BANNER

Модель: Auto Bruce Banner

150.00 грн

Гарний гібрид з невеликою перевагою сатіви та колосальним вмістом (27%) ТГК, який залишить вас у мотивованій, спокійній та безтурботній атмосфері на кілька годин. Цей високий сорт виростає від 110 до 160 см і займає 10-11 тижнів від насіння до збирання врожаю, розвиваючи кілька ділянок цвітіння з яскраво-зеленими бутонами та сумішшю терпенів, солодких, ягід та дизельного палива.

Очікуйте майже світло-зелені квіти з масивними чашечками з темно-коричневими волосками по всій поверхні і кількома майже лимонно-зеленими листами, що виходять з них. Цей сорт виділяється вражаючим виробництвом смоли, яка створює такий товстий шар, що бутони виглядають так, начебто вони повністю білі.Bruce Banner Auto росте високим і густим, розвиваючи тонкопале і відносно велике віяло листя, що виходить звідусіль, і високу основну колу, яка може досягати 160 см у висоту, оточену декількома бічними гілками. Завдяки ретельному відбору та розведенню цей сорт демонструє найкраще з обох світів.

Дивовижний сорт для тих, хто шукає винятковий аромат завдяки тонкому, але гострому запаху свіжих лісових ягід у поєднанні з горезвісними дизельними терпками та легкою насолодою, яка приємно здивує навіть найдосвідченіших мисливців за терпами.

Ідеальний ефект для тих, хто хоче перестати замислюватися про дрібні проблеми, які не дозволяють зосередитися і виконувати свої справи, або для тих, хто не хоче справлятися зі стресом загалом. Після першого удару ви миттєво відчуєте щасливий стан душі, навіть якщо ви вже щасливі, і почуватиметеся розслабленим протягом кількох годин, одночасно підвищуючи творчий потенціал, що ідеально підходить для полегшення занепокоєння, болю або просто позбавлення від негативу.

Гарний гібрид з невеликою перевагою сатіви та колосальним вмістом (27%) ТГК, який залишить вас у мотивованій, спокійній та безтурботній атмосфері на кілька годин. Цей високий сорт виростає від 110 до 160 см і займає 10-1..
150.00 грн
 AUTO BLACK OPIUM

AUTO BLACK OPIUM

Модель: Auto Black Opium

250.00 грн

Black Opium - це, простіше кажучи, фіолетова версія Opium. Його прекрасне забарвлення походить від схрещування опіуму з рідкісною популяцією колумбійської сатіви, як пурпурової, так і багатої на ТГК. Після численних циклів відбору результат був стабілізований і тепер представлений як Black Opium Auto-Feminized - надзвичайно потужна індіка з приголомшливою продуктивністю смоли та чудовим ягідним ароматом.

В даний час цей сорт входить до числа найекзотичніших сортів індики у світі ! Ідеальний вибір для професійних гроверів, у той час як новачки можуть безрозсудно насолоджуватися обробкою цих яскравих рослин. Як і його старший брат, Black Opium добре підходить для вирощування у приміщенні та на відкритому повітрі, він також показав напрочуд високу врожайність у теплицях.Завдяки великій кількості смоли і, як наслідок, агресивному запаху, марихуана Black Opium може відлякувати більшість комах. Яскрава і блискуча кристалами є багатим джерелом потужного гашишу з чарівним ягідним смаком.

Тим, хто шукає надпотужний каннабіс, обов'язково варто спробувати Auto Black Opium ! Традиційно така могутня індіка вважається для одиночного використання, помітно обмежуючи користувачів у спілкуванні та русі. Вплив диму Black Opium створює ефект знерухомлення на 3 години, що часто супроводжується психологічними одкровеннями, проникливим мисленням та мріями з відчуттям тихого блаженства на задньому плані. Високоефективний знеболюючий та спазматичний засіб, усуває нудоту чи стрес, стимулює апетит та допомагає забути про будь-які неприємності. Більше підходить для нічного використання.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO BLACK OPIUM на нашому сайті

Black Opium - це, простіше кажучи, фіолетова версія Opium. Його прекрасне забарвлення походить від схрещування опіуму з рідкісною популяцією колумбійської сатіви, як пурпурової, так і багатої на ТГК. Після численних цикл..
250.00 грн
AUTO GAGARIN FEMINISED

AUTO GAGARIN FEMINISED

Модель: Auto gagarin feminised

250.00 грн

Відчувати себе чемпіоном простіше, якщо купити Auto Gagarin Feminised.

Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У рослини спостерігається запах ефірних олій. Своїми психоактивними особливостями цей вид коноплі завдячує гавайській та ямайській сатіві. Тому користувачі розповідають про різні відчуття після прийому Гагарін-марихуани. Одні злітають у космос, інших «плющує» до землі. Важливо, що у всіх спостерігається тривала дія – до 3 годин. Auto Gagarin Fem використовують для боротьби зі стресами, роздратуванням та перевтомою. Після його прийому не залишається місця для негативу.

У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовуватись для зниження кров'яного тиску.

Вирощувати цей сорт марихуани не складно. Він невибагливий і візуально привабливий, має високу стійкість до пліснявих утворень і комах. Авто Гагарін щільної структури, з високою врожайністю. Гровери повинні пам'ятати: мало купити Auto Gagarin Feminised. За ним треба правильно доглядати, забезпечуючи тренування LST та ScroG, але без обрізання листя. Велика кількість смол рослини радує любителів конопель.

Відчувати себе чемпіоном простіше, якщо купити Auto Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У рослини спостерігається запах ефірних олій. Своїми психоактивними особливостями цей вид ..
250.00 грн
AUTO BLUEBERRY FEM

AUTO BLUEBERRY FEM

Модель: Auto Blueberry fem

150.00 грн

Унікальна ягідна індіка Blueberry, знаменита своїм фіолетовим кольором і зігріваючим stone-ефектом, тепер доступна у вигляді трохи більшого автокольору. Зрозуміло, що разом із габаритами збільшилася і врожайність. Парадоксально, Auto Blueberry при цьому перевершує оригінальний генотип у скоростиглості завдяки невеликому відсотку генетики рудералісу. Цей тайсько-афганський сорт призначається як гурманам, які напевно оцінять цю ягідку, що швидкозріє, так і початківцям гроверам, що бажають виростити щось незвичайне. Також незаперечна його медична цінність, яка полягає у властивостях притупляти почуття болю, стимулювати апетит, знімати спазми та полегшувати засинання. Генеалогія Auto Blueberry - Afghani, Purple Thai та Thai.

Автоквітуча Блюбери з рівним успіхом населяє балкони, оранжереї та навіть підвіконня, а також гроубокси та плантації у відкритому ґрунті. Сорт неважкий у вирощуванні і цілком підходить навіть для перших дослідів грова (особливо в аутдорі). У закритому ґрунті початківцям рекомендується проводити грів у ґрунті (горщик 8-10 л), але за наявності певного досвіду Auto Blueberry не гірше росте в кокосовому субстраті чи гідропонічній установці. Має імунітет до комах паразитів і грибкових захворювань. Насичений зелений колір рослин із середини цвітіння починає розбавлятися фіолетовими та пурпуровими відтінками суцвіть, у міру того, як посилюється ягідний запах. Листя не відрізняється довгастістю, але й не особливо широким. Оскільки суцвіття Авто Блюберрі ростуть густими гронами, у закритому ґрунті дуже важливі циркуляція повітря та вентиляція вашого приміщення. Що ж до Auto Blueberry на вулиці, квітучі рослини слід захищати від затяжних дощів, щоб багатоденна вогкість не призвела до розвитку борошнистої роси. Показано всі низькостресові методи тренування збільшення врожаю в индоре. Обрізка, FIM, суперкропінг не підходять для Auto Blueberry, оскільки автоквітучий канабіс не повинен відчувати стрес під час вегетації. Не піддавати пересадкам. Харвест у відкритому ґрунті – середина-кінець серпня.

Виявляє себе лише через 5-7 хвилин після куріння і часто перевершує очікування, оскільки більшість користувачів схильні вважати суцвіття з яскравим фруктовим смаком чимось легеньким. А не тут було: На щастя, stone-ефект Auto Blueberry супроводжується позитивними емоціями і не накладає вето на фізичну активність, хоча і сильно знижує її градус. Дія триває 2-3 години, які зазвичай проходять у приємній мовчазній задумі. Прекрасний сорт, щоб залишити напругу робочого дня за стінами свого будинку. Для любителів йоги та медитації Auto Blueberry дуже корисний засіб втихомирити свій розум і розслабити тіло, не втрачаючи концентрації. Більше підходить для вечірнього застосування, хоча у спекотний день переносити спеку з Auto Blueberry значно легше!

Новий
Унікальна ягідна індіка Blueberry, знаменита своїм фіолетовим кольором і зігріваючим stone-ефектом, тепер доступна у вигляді трохи більшого автокольору. Зрозуміло, що разом із габаритами збільшилася і врожайність. Парадо..
150.00 грн
AUTO AK-47 FEMINISED

AUTO AK-47 FEMINISED

Модель: Auto AK-47 Feminised

135.00 грн

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту AK-47 в перші 60 днів після того, як ви дбайливо опустите їх у благодатний ґрунт, активно зростатимуть і розвиватимуться. Після цього періоду на них почнуть інтенсивно з'являтися цвітіння, а шишечки набрякатимуть від надлишку смол. Особливу чарівність рослинам АК-47 надає тонка плівка, розташована в смоляних залозах і іскриста під сонячним промінням, що створює враження, ніби листя припорошене благородним діамантовим пилом.

Незважаючи на домінування у складі АК-47 сатівних генів, у період дозрівання на кущах формується безліч великих пишних суцвіть, які в період дозрівання перетворюються на величезні кучеряві смолисті шишки. Цей фантастичний гібрид був отриманий шляхом злиття генів автоквітучого Lowryder та потужного АК-47. З моменту свого створення фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Auto AK-47 міцно зайняло лідируючі позиції в топі продажів. Також у далекому 92-му році минулого століття цей стрейн займав призові місця на багатьох Кубках Канабісу.

Auto AK-47 Femмає яскравий енергійний ефект, який чудово підійде для активного відпочинку, веселих вечірок та дружніх посиденьок. Ця культура значно підвищує фізичну та мозкову активність, що дозволяє виконати набагато більше роботи, ніж зазвичай. У міру дозрівання жирні бутони цього потужного ґатунку наповнюють простір чарівною насолодою з легкими вкрапленнями смачних соснових ноток.

Медичні працівники гідно оцінили широку терапевтичну дію, якою володіє Auto AK-47. Сьогодні гібрид дуже часто застосовується для виведення хворих з депресивного стану та різних стресах. Він чудово знімає біль, розслаблює м'язовий спазм та усуває напади нудоти. Також потреба в цьому гібриді може виникнути у тих випадках, коли хворий проходить курс лікування та необхідно значно підвищити його апетит, що сприятиме якнайшвидшому одужанню.

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту AK-47 в перші 60 днів після того, як ви дбайливо опустите їх у благодатний ґрунт, активно зростатимуть і розвиватимуться. Після цього періоду на них почнуть інт..
135.00 грн
GAGARIN FEMINISED

GAGARIN FEMINISED

Модель: GAGARIN FEMINISED

250.00 грн

Почуватися чемпіоном простіше, якщо купити Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовуватись для зниження кров'яного тиску.

Своїми психоактивними особливостями цей вид коноплі завдячує гавайській та ямайській сатіві. Тому користувачі розповідають про різні відчуття після прийому Гагарін-марихуани. Одні злітають у космос, інших «плющує» до землі. Важливо, що у всіх спостерігається тривала дія - до 3 годин. Gagarin Fem використовують для боротьби зі стресами, роздратуванням та перевтомою. Після його прийому не залишається місця для негативу.

Вирощувати цей сорт марихуани не складно. Він невибагливий і візуально привабливий, має високу стійкість до пліснявих утворень і комах. Гагарін щільної структури з високою врожайністю. Гровери повинні пам'ятати: мало купити Gagarin Feminised. За ним треба правильно доглядати, забезпечуючи тренування LST та ScroG, але без обрізання листя. Велика кількість смол рослини радує любителів конопель. У рослини спостерігається запах ефірних олій.

Новий
Почуватися чемпіоном простіше, якщо купити Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовув..
250.00 грн
AFGHAN KUSH

AFGHAN KUSH

Модель: Afgan Kush

150.00 грн

Його афганське походження означає, що це сорт з переважанням індіки, феноменальним виробництвом смоли та виразним ароматом гашишу.

Афган Куш також слідує своєму класичному походженню в тому сенсі, що він відмінно підходить для вирощування на відкритому повітрі; його стійкість до шкідників і хвороб та короткий час цвітіння, всього 8-9 тижнів, означають, що вирощування у теплому кліматі може дати неймовірні результати.

Смак цього штаму можна безпосередньо зарахувати до його походження від LA Kush. Земляний мікс сосни та ментолу з відтінком лимона, горезвісний смак Західного узбережжя ясний і дуже задовільний.

Як і більшість сортів індіки, афганський куш має розслаблюючу дію на все тіло, не втрачаючи при цьому наркотичного ефекту штаму з високим вмістом ТГК.

Його афганське походження означає, що це сорт з переважанням індіки, феноменальним виробництвом смоли та виразним ароматом гашишу. Афган Куш також слідує своєму класичному походженню в тому сенсі, що він відмінно п..
150.00 грн
 AUTO AFGAN KUSH FEMINISED

AUTO AFGAN KUSH FEMINISED

Модель: Auto Afghan Kush Feminised

150.00 грн

Auto Afgan Kush імовірно є найврожайнішою індікою. Ранньостиглий автоквітучий - гідне продовження своїх батьків. Відмінний гібрид, який порадує легкістю вирощування, швидким розвитком та потужним урожаєм.

Сорт підходить як професіоналам, так і новачкам. Сильні пагони вибагливі до зовнішніх умов. Швидкість і сила цих рослин порадують навіть найвибагливіших гроверів, класичний аромат вразить навіть самого примхливого споживача. Це один із найпотужніших автоквітучих сортів, який порадує вас щедрими врожаями.

Переважна більшість індіки в рослині простежується в потужній структурі кущів і стрімкому темпі розвитку. Сорт відрізняється коротким вегетаційним періодом та нетривалим цвітінням, що дозволяє з однаковою ефективністю вирощувати його як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі у північних широтах.

Якщо ви шукаєте потужну автоквітучу, Auto Afgan Kush ідеально підходить для цих характеристик.

Auto Afgan Kush імовірно є найврожайнішою індікою. Ранньостиглий автоквітучий - гідне продовження своїх батьків. Відмінний гібрид, який порадує легкістю вирощування, швидким розвитком та потужним урожаєм. Сорт підходит..
150.00 грн

Популярні статті

Як приготувати гашиш?
Як приготувати гашиш?
Назва статті інтригує, правда? Якщо ти сюди зайшов, то, напевно, вже встиг купити насіння марихуани в Україні і, можливо, навіть зібрав урожай. А тепер захотілося чогось новенького. Що ж, на щастя, нижче ти знайдеш всю потрібну інформацію. Гашиш є екстрактом пилку конопель. Збирається вона під час...
Переглянути
Як виростити коноплі в приміщенні
Як виростити коноплі в приміщенні
Рішення стати гровером і виростити цілий урожай канабісу своїми руками – виклик не лише для оточення, а й самої людини. Адже для успіху цієї справи знадобиться терпіння та уважність. Маючи в арсеналі все необхідне обладнання та азарт, можна з першого врожаю стати успішним гровером. Розкажемо, що зна...
Переглянути
Що краще – алкоголь чи марихуана?
Що краще – алкоголь чи марихуана?
У кожній компанії друзів люди діляться на два типи - ті, хто любить курити, та ті, кому більше подобається випити. Є, звісно, ще підвиди - ЗСЖники чи прихильники "всіх тяжких". Але все ж таки вибір у більшості людей однозначний. Щоб розібратися, розглянемо кілька критеріїв впливу алкоголю та трави ...
Переглянути