• Модель: Northern Lights Feminised
  • Наявність: Є в наявності
180.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 23%
Тип сорту Переважно Indica
Врожай 25-35 г з рослини
Генетика Northern Lights x Ruderalis
Збирання врожаю 2,5 міся
Висота рослини Невисока
Доставка
нова пошта та укрпошта

З усіх гібридів у всьому світі Північне сяйво завжди залишається лідером спільноти канабісу. Цей сорт може виглядати як класична сатіва, але ефект виразної та чудової індіки. Не так багато інших сортів, які можуть конкурувати з його здатністю виробляти так багато високоякісних та універсальних сортів.

Родом із західного узбережжя Північної Америки, Північне сяйво походить від одинадцяти різновидів насіння. Кожен із цих сортів був виведений і повторно виведений кілька разів протягом багатьох років, на даний момент Northern Lights - свого роду генетична загадка, але, безумовно, один із найкращих сортів, доступних сьогодні. Кажуть, що північне сяйво походить від афганської індіки, а інші частини рослини – від тайської генетики. При вирощуванні у приміщенні цей сорт виростає приблизно до 3 футів, але може зрости майже вдвічі, якщо його посадити на свіжому повітрі.

Афганська генетика справді проявляється під час фази цвітіння; у квітів з'являються товсті бутони, просочені смолою з однією великою первинною колою. Урожайність складає близько 500 г з квадратного метра при вирощуванні в приміщенні і знову перевершує очікування при вирощуванні на свіжому повітрі. Щоб реалізувати свій потенціал, Північне сяйво вимагає постійного тепла і світла, і якщо йому буде надана вся необхідна любов, воно перетвориться на величезну та високоврожайну рослину. Ця конкретна версія від Royal Queen, безумовно, має вражаючу генеалогію. Вважається, що це результат багаторічного змішування та схрещування, його точне походження невідоме.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 23%
Тип сорту Переважно Indica
Врожай 25-35 г з рослини
Генетика Northern Lights x Ruderalis
Збирання врожаю 2,5 міся
Висота рослини Невисока