Інтернет магазин з продажу насіння конопель

Rastaman seeds - Насіння конопель, марихуани та канабісу

Вирощування марихуани є найулюбленішим заняттям розтаманів. Справді, що може бути прекраснішим, ніж виростити кущ самому?

Вранці слухати аромат квітів, а ввечері поливати і укладати спати.Разом із кущем пройти шлях від насіння до шишки.

Якщо ви гровер або розтаман і хочете купити врожайне та якісне насіння конопель недорого – ми раді Вас бачити!

У нашому магазині ви можете максимально швидко та конфіденційно купити насіння марихуани, а оплату зробити після отримання посилки.

Ми пропонуємо Вам на вибір безліч сортів з різних категорій (понад 500 сортів), так ви можете купити насіння конопель для вирощування в індорі, теплиці, ауті. Ознайомитися з усіма категоріями можна, навівши курсор на вкладку «Асортимент насіння» у шапці сторінки.

Наш магазин працює з 2015 року і за цей час ми разом з вами відібрали найнадійніше насіння, яке славиться гарною схожістю і стабільною генетикою. Кожне насіння проходить багатоступінчасту перевірку перед виходом на ринок.

Даючи зворотній зв'язок та залишаючи коментарі Ви допомагаєте нам удосконалюватися і рости, зв'язатися з нами можна, перейшовши за посиланням внизу сторінки (Звязатися з Нами).

Переваги

Ви можете купити насіння марихуани післяплатою. Таким чином ви заплатите за посилку після її отримання. Якщо склалася ситуація, що Ви не можете забрати посилку, зв'яжіться з нами, ми готові заплатити за транспортні витрати.