Автоквітучі

Автоквітучі

На відміну від фотоперіодних конопель, цвітіння автоквітучих настає через кілька тижнів після проростання і не залежить від світлового дня. Автоцвітіння – ключова особливість цих сортів, але не єдина.

Коротка характеристика автоквітучих сортів:

  • ·     Рослини проходять повний життєвий цикл приблизно десять тижнів (трохи більше двох місяців). У деяких сортів термін скорочується до сіми-восьми, деяким, як правило, сативним гібридам, потрібно більше часу.
  • ·    Кущі менших розмірів у середньому до метра. Індичні рослини зазвичай виростають до сімдесяти сантиметрів, сатива – до півтора метра.
  • ·     У рослин підвищений імунітет. Вони краще переносять температурні перепади, нестачу мікроелементів і в принципі невибагливі у догляді.

Смаковими та ароматичними якостями сучасні автоквіти мало чим відрізняються від фотоперіодних. Також згладжується різниця між інтенсивністю ефектів.

З мінусів називають середній чи низький рівень ТГК, а також не надто високу врожайність.

Насіння автоквітучих сортів канабісу чудової якості та з максимальним показником схожості ви можете замовити у нас. Ми підберемо вам насіння марихуани, яке порадує результатом.