• Модель: Auto AK-47 Feminised
  • Наявність: Є в наявності
135.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту Sativa/Indica
Врожай 40–100 г с растения
Генетика AK-47 (Colombian x Mexico x Thailand x Afghanistan) x Lowryder
Збирання врожаю 60–70 днів
Висота рослини 50–80 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту AK-47 в перші 60 днів після того, як ви дбайливо опустите їх у благодатний ґрунт, активно зростатимуть і розвиватимуться. Після цього періоду на них почнуть інтенсивно з'являтися цвітіння, а шишечки набрякатимуть від надлишку смол. Особливу чарівність рослинам АК-47 надає тонка плівка, розташована в смоляних залозах і іскриста під сонячним промінням, що створює враження, ніби листя припорошене благородним діамантовим пилом.

Незважаючи на домінування у складі АК-47 сатівних генів, у період дозрівання на кущах формується безліч великих пишних суцвіть, які в період дозрівання перетворюються на величезні кучеряві смолисті шишки. Цей фантастичний гібрид був отриманий шляхом злиття генів автоквітучого Lowryder та потужного АК-47. З моменту свого створення фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Auto AK-47 міцно зайняло лідируючі позиції в топі продажів. Також у далекому 92-му році минулого століття цей стрейн займав призові місця на багатьох Кубках Канабісу.

Auto AK-47 Femмає яскравий енергійний ефект, який чудово підійде для активного відпочинку, веселих вечірок та дружніх посиденьок. Ця культура значно підвищує фізичну та мозкову активність, що дозволяє виконати набагато більше роботи, ніж зазвичай. У міру дозрівання жирні бутони цього потужного ґатунку наповнюють простір чарівною насолодою з легкими вкрапленнями смачних соснових ноток.

Медичні працівники гідно оцінили широку терапевтичну дію, якою володіє Auto AK-47. Сьогодні гібрид дуже часто застосовується для виведення хворих з депресивного стану та різних стресах. Він чудово знімає біль, розслаблює м'язовий спазм та усуває напади нудоти. Також потреба в цьому гібриді може виникнути у тих випадках, коли хворий проходить курс лікування та необхідно значно підвищити його апетит, що сприятиме якнайшвидшому одужанню.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту Sativa/Indica
Врожай 40–100 г с растения
Генетика AK-47 (Colombian x Mexico x Thailand x Afghanistan) x Lowryder
Збирання врожаю 60–70 днів
Висота рослини 50–80 см