• Модель: Auto Amnesia Feminised
  • Наявність: Є в наявності
130.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18-22%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 40-150 г з рослини
Генетика Haze x Skunk #1 x Northern Lights
Збирання врожаю 75-85 днів
Висота рослини 75-150 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Фемінізоване насіння Auto Amnesia безсумнівно у топових місцях за популярністю серед автоквітів. Автори гібрида - іспанський сидбанк F1, селекція проводилася на базі таких потужних сортів Haze, Skunk #1 та Northern Lights. Для отримання автоцвітіння додані гени LowRyder #2.

У генотипі автокольору переважає сатіва. Це виражається у зовнішньому вигляді рослини та в її ефекті. Зовні це середнього зросту (середнє зростання в індорі — близько метра, але в аутдорі може досягати 1,5 метра) кущ з великим лопатим листям. Не можна сказати, що рослина дуже вибаглива і цілком здатна пережити пару стресиків. Але якщо гровер хоче одержати пристойний урожай, йому доведеться створити рослині ідеальні умови без стресів. Початківець гровер може розраховувати на врожай 40-50 г з куща, використання спеціальних методик дозволить знімати 150 г з рослини. Рослина розвиває потужний корінь, тому в індорі йому потрібні горщики об'ємом не менше 10 літрів

Потужний ефект забезпечено 22% ТГК. Має яскраво виражений смак та запах ладану. Вплив гібрида виявляється у піднесенні настрою, творчому посилі, поліпшенні мозкової активності та підвищенні комунікативних здібностей. Відмінно підійде для вечірки чи галасливої компанії.

Купити насіння канабісу Auto Amnesia Feminised

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18-22%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 40-150 г з рослини
Генетика Haze x Skunk #1 x Northern Lights
Збирання врожаю 75-85 днів
Висота рослини 75-150 см