• Модель: Auto Big Devil feminised
  • Наявність: Є в наявності
150.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica x Sativa
Врожай 300 - 500 г/м²
Генетика Sativa / Indica / Ruderalis
Збирання врожаю 12 тижнів
Висота рослини до 1,5 м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Незважаючи на значне зростання (до 1,5 метрів) та масивну бічну структуру, Auto Big Devil feminised відрізняється компактністю та хорошим урожаєм суцвіть із товстим шаром екологічно чистої смоли. Для повноцінного розвитку та виконання функціонального призначення необхідно 12 тижнів, з яких 9 тижнів штам знаходиться у фазі цвітіння.

Культивацією методом Outdoor з куща можна зняти 30-50 г суцвіть, насичених якісною смолою. У закритому приміщенні цей показник набагато вищий, тут урожайність досягає 250 г з квадратного метра посіву.

За сприятливих кліматичних умов та виконання комплексу технологічних вимог щодо культивації цього сорту коноплі, висота рослини може досягати 2 метрів.

Штам має високий імунітет до плісняви та грибкових проявів, проте при агресивних атаках паразитів та шкідливих комах необхідна допомога гровера.

Для коноплявода-початківця автоквітучий сорт якраз та конопляна культура, на якій можна шліфувати свою майстерність без остраху завдати рослині істотної шкоди.

Auto Big Devil feminised успадкував неймовірно яскравий фруктовий аромат сканкових сортів канабісу. Потужною хвилею здатний огорнути свідомість і занурити у тиху гавань розслаблення. При вживанні викликає тривалий хай, при якому релакс поєднується із задоволенням та піднятим настроєм

Ми пропонуємо купити насіння AUTO BIG DEVIL FEMINISED на нашому сайті.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica x Sativa
Врожай 300 - 500 г/м²
Генетика Sativa / Indica / Ruderalis
Збирання врожаю 12 тижнів
Висота рослини до 1,5 м