• Модель: Black Domina Feminised
  • Наявність: Є в наявності
105.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica
Врожай
Генетика Afghani Indica x Canadian Ortega x Northern Lights x Hash Plant
Збирання врожаю 2,5-3 місяці
Висота рослини середня
Доставка
нова пошта та укрпошта

Як одна з найтемніших індик, Black Domina Feminized приваблює все більше шанувальників. Це сильнозаспокійливий, майже чистий індика з компактним зростанням і коротким терміном цвітіння.

Цей чотиристоронній гібридний сорт дає сильні жіночі рослини зі ступенем варіації фенотипу. У будь-якому випадку, виробники можуть очікувати невеликий приріст висоти, інтенсивне утворення смоли, короткий час цвітіння (близько 50 днів) і жирні бруньки.

Темно-зелене забарвлення справді виняткове; за певних умов освітлення рослини виглядають майже чорними. Ця пігментація також поширюється на бутони. Насичено-фіолетові смуги покриті помаранчевими волосками та пишним шаром трихом.

Фемінізоване насіння конопель Black Domina дає компактні рослини з тенденцією до формування твердої центральної коли. Оптимально підходить для кімнатного вирощування, Black Domina Feminized також може вирощуватися на відкритому повітрі в регіонах із середземноморським кліматом. У будь-якому випадку, Sea of Green (SOG) принесе найбільші врожаї.

Споживачі люблять цей сорт канабісу за його ефект. Він може бути таким же сильним, як наркотик. Перед тим, як відправитися в країну мрій, кожна фібра тіла ніби розслабляється. Цей сорт не рекомендується вживати вдень.

Пікантні аромати Black Domina Feminized поєднують тонкі тони ожини та перцю з фінішом чорного гашишу. І запах, і смак містять цю характерну суміш ароматів. Вони мають землистий афганський відтінок, який досвідчені споживачі відразу впізнають.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica
Врожай
Генетика Afghani Indica x Canadian Ortega x Northern Lights x Hash Plant
Збирання врожаю 2,5-3 місяці
Висота рослини середня