• Модель: Auto Black Widow Feminised
  • Наявність: Є в наявності
150.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22-25%
Тип сорту Домінує Indica
Врожай 350-600 г / м²
Генетика White Widow x Misty
Збирання врожаю 55-70 днів
Висота рослини 110-180 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Незалежні голландські бридери попрацювали над створенням автоквітучої версії відомого класичного генотипу Black Widow, що користується величезною популярністю в Європі – цей гібрид зроблений досить високим. Генетика складається з бразильської сатіви та індійської індіки, також задіяний сорт Misty, точний родовід якого невідомий. Рівень ТГК дозволяє медичне використання Auto Black Widow, хоча у рекреації сорт також дуже успішний!

За звітами бридерів, рослини дуже гарні і, незважаючи на переважання індіки в генотипі, мають явні ознаки сатівної генетики: екзотична форма суцвіть, незвичайний запах. На цвітінні сорт відрізняється інтенсивним виробленням смол - вище середнього рівня. Як і її "біла" сестра, Авто Блек Відов витривала і не вимагає багато чого в догляді. Материнські особини чудово себе почували у відкритому та закритому ґрунті, у ґрунті та субстраті, в умовах теплиць та оранжерей. В аутдорі Auto Black Widow досягала повної зрілості до початку вересня.

Землистий запах суцвіть смачно розбавлений цитрусовими та хвойними відтінками, а їхня дія на свідомість вельми психоделічна: користувачі відзначають зміни у сприйнятті часу, форми, кольорів та звуків, а також незвичайні ходи у мисленні. Може використовуватися в терапії синдрому дефіциту уваги, хвороби Альцгеймера, біполярного розладу та підвищеної тривожності. Хоча індика задає тон тріпу, розслаблюючи м'язи і "приземлюючи" користувача, Авто Блек Видов не обмежує в переміщенні та комунікації, цілком підходить для соціального вживання. Дія триває до 2,5 години.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22-25%
Тип сорту Домінує Indica
Врожай 350-600 г / м²
Генетика White Widow x Misty
Збирання врожаю 55-70 днів
Висота рослини 110-180 см