• Модель: Auto Bloody Skunk feminised
  • Наявність: Є в наявності
105.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 400 - 600 г/м²
Генетика Red Poison x Auto Sweet Skunk
Збирання врожаю 7 - 9 тижнів
Висота рослини середня
Доставка
нова пошта та укрпошта

Автоквітучий фемінізований гібрид канабіса Bloody Skunk –невибагливий до умов культивації і здатний пробачити безліч помилок, що допускаються садівниками-початківцями. Висока смолистість та чудові смакоароматичні якості зводять цей сорт на п'єдестал найкращих автоквітучих гібридів усіх часів. Великих розмірів центральна кола за вагою не поступається масі всіх суцвіть куща.

Відмінна риса цього стрейну полягає в незвичайному фіолетово-лавандовому забарвленні шишок. Зміна колірної гами починається за 3 тижні до збирання врожаю. Період від розсади до харвесту триває 7-9 тижнів. У пік кольору не тільки гроубокс, а й вся кімната, де вирощується рослина, наповниться дивовижним ароматом солодощів. Якщо вирощувати цей гібрид у стелс-боксі, то можна обійтися нейтралізаторами пахощів, а якщо в гроубоксі зростатимуть 3-5 кущів, то рекомендується оснастити систему вентиляції потужним вугільним фільтром.

Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів. Унікальне співвідношення листя до шишок дозволяє світлу проникати до найнижчих ярусів, живлячи суцвіття, що низько ростуть, життєвою енергією. До збирання врожаю на кущі буде видно лише 7-10 пар великого віяльного листя, тому манікюр буде легким.

Насіння конопель Auto Bloody Skunk feminised – чудовий посадковий матеріал, який ідеально адаптований для вирощування в теплицях, відкритому ґрунті та індорних умовах. Автоквітуча версія представленого стрейну спеціально виводилася для новачків. Властивості зацвітати незалежно від режиму освітлення дозволять отримати до трьох урожаїв на вулиці за один сезон. Для виведення гібрида генетики використовували гени Red Poison, який вражає червоним забарвленням і Sweet Skunk, аромат якого нагадує запах стиглого манго та цукерок. Рудераліс став третім батьком і нагородив штам винятковим імунітетом і невибагливістю.

Компактні розміри кущів та мінімальна кількість листя не передбачають застосування технік культивації з низьким рівнем стресу. SCROG та LST можна застосовувати у стиснених умовах стелс-боксів. Елітне насіння конопель цього стрейну добре проростає після попереднього замочування у воді. Відсоток схожості сягає 99%.

Фіолетового кольору розтишки будуть чудово почуватися у великих горщиках від 7 літрів. Перліт, кокосовий ґрунт та збагачений ґрунт – три основні компоненти оптимального поживного субстрату. Їх змішують у рівних пропорціях, що забезпечує хорошу вентиляцію коренів та відсутність випадків застою вологи. Поливати рослини потрібно в міру висихання ґрунту. Іноді можна влаштовувати плантації період посухи (2-3 дні). Урожайність при освітленні лампою від 400 Вт досягає 600 г сухих шишок з кожного квадратного метра. Концентрація тетрагідроканабінолу – середня. Світловий режим протягом життєвого циклу – 18/6 або 20/4.

Сухі бутони цього стрейну дуже щільні та ароматні. Розкришивши в гриндері шишку, відчувається сильний запах солодощів з нотками сканкової композиції. Фруктовий післясмак – останній елегантний штрих, після якого по тілу починають пробігати вібрації, що наповнюють позитивним настроєм та легкою розслабленістю. Вплив більш бадьорий і ейфоричний, але на завершальному етапі захочеться впасти в крісло і піддатися заливу примирення, що заколисує.

Представлений сорт канабісу має цілющі властивості, виражені в здатності усувати панічні атаки, знімати больові симптоми різного походження і налагоджувати сон.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 400 - 600 г/м²
Генетика Red Poison x Auto Sweet Skunk
Збирання врожаю 7 - 9 тижнів
Висота рослини середня