• Модель: Auto Blueberry fem
  • Наявність: Є в наявності
150.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 80% індіка, 10% сатіва, 10% рудераліс
Врожай 500-800 г/м²
Генетика Afghani ч Purple Thai х Thai
Збирання врожаю 58-68 днів
Висота рослини 50-100 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Унікальна ягідна індіка Blueberry, знаменита своїм фіолетовим кольором і зігріваючим stone-ефектом, тепер доступна у вигляді трохи більшого автокольору. Зрозуміло, що разом із габаритами збільшилася і врожайність. Парадоксально, Auto Blueberry при цьому перевершує оригінальний генотип у скоростиглості завдяки невеликому відсотку генетики рудералісу. Цей тайсько-афганський сорт призначається як гурманам, які напевно оцінять цю ягідку, що швидкозріє, так і початківцям гроверам, що бажають виростити щось незвичайне. Також незаперечна його медична цінність, яка полягає у властивостях притупляти почуття болю, стимулювати апетит, знімати спазми та полегшувати засинання. Генеалогія Auto Blueberry - Afghani, Purple Thai та Thai.

Автоквітуча Блюбери з рівним успіхом населяє балкони, оранжереї та навіть підвіконня, а також гроубокси та плантації у відкритому ґрунті. Сорт неважкий у вирощуванні і цілком підходить навіть для перших дослідів грова (особливо в аутдорі). У закритому ґрунті початківцям рекомендується проводити грів у ґрунті (горщик 8-10 л), але за наявності певного досвіду Auto Blueberry не гірше росте в кокосовому субстраті чи гідропонічній установці. Має імунітет до комах паразитів і грибкових захворювань. Насичений зелений колір рослин із середини цвітіння починає розбавлятися фіолетовими та пурпуровими відтінками суцвіть, у міру того, як посилюється ягідний запах. Листя не відрізняється довгастістю, але й не особливо широким. Оскільки суцвіття Авто Блюберрі ростуть густими гронами, у закритому ґрунті дуже важливі циркуляція повітря та вентиляція вашого приміщення. Що ж до Auto Blueberry на вулиці, квітучі рослини слід захищати від затяжних дощів, щоб багатоденна вогкість не призвела до розвитку борошнистої роси. Показано всі низькостресові методи тренування збільшення врожаю в индоре. Обрізка, FIM, суперкропінг не підходять для Auto Blueberry, оскільки автоквітучий канабіс не повинен відчувати стрес під час вегетації. Не піддавати пересадкам. Харвест у відкритому ґрунті – середина-кінець серпня.

Виявляє себе лише через 5-7 хвилин після куріння і часто перевершує очікування, оскільки більшість користувачів схильні вважати суцвіття з яскравим фруктовим смаком чимось легеньким. А не тут було: На щастя, stone-ефект Auto Blueberry супроводжується позитивними емоціями і не накладає вето на фізичну активність, хоча і сильно знижує її градус. Дія триває 2-3 години, які зазвичай проходять у приємній мовчазній задумі. Прекрасний сорт, щоб залишити напругу робочого дня за стінами свого будинку. Для любителів йоги та медитації Auto Blueberry дуже корисний засіб втихомирити свій розум і розслабити тіло, не втрачаючи концентрації. Більше підходить для вечірнього застосування, хоча у спекотний день переносити спеку з Auto Blueberry значно легше!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 80% індіка, 10% сатіва, 10% рудераліс
Врожай 500-800 г/м²
Генетика Afghani ч Purple Thai х Thai
Збирання врожаю 58-68 днів
Висота рослини 50-100 см