• Модель: Auto Bruce Banner Fast
  • Наявність: Є в наявності
290.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27%
Тип сорту 75% індіки, 25% сатіви
Врожай 700 - 1100 г / м²
Генетика Гаваї / Ямайка / Афгані
Збирання врожаю 63 дні
Висота рослини 150-200 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Легендарний Брюс Банер був гібридом, відомим своїм переважним відсотковим вмістом ТГК, яскравою продуктивністю та незвичайним смаком, проте цим чудовим бутонам знадобилося багато часу, щоб дозріти. Щоб випустити швидшу версію Bruce Banner, але без зменшення концентрації чи врожайності TГК, Брюса Беннера схрестили з Гагаріним, а потім була проведена велика селекція, щоб вибрати тільки найшвидші екземпляри та сформувати нову популяцію. Так народився Брюс Банер Фаст - тепер похила Індіка, вона набула і аромату, і смоли.

Брюс Баннер Фаст, ймовірно, не для початківців гроверів, оскільки його розмір є серйозною проблемою. Тим не менш, це витривалий і стійкий сорт, який може адаптуватися до будь-якого середовища, якщо надати достатньо місця, води та світла. Bruce Banner Fast процвітає як у приміщенні, так і на відкритому повітрі (що рекомендується), він також може здивувати професійних виробників своєю рекордною продуктивністю в гідропонних установках. Будьте готові до паралізуючого квіткового смердю, який ці красуні випромінюють із середини цвітіння - не втрачайте свідомість через занадто довге перебування в кімнаті для вирощування. Гарний екзотичний вигляд цих рослин має одночасно чарівність сатіви і силою індіки (товсті стебла, гілляста структура). До кінця вересня готовий до збирання врожаю у відкритому ґрунті.

Bruce Banner Fast може зробити вас дуже повільним на 3-4 години, і навіть після цього користувачі навряд чи стануть тверезими. Цей ефект нищівного каменю можна рекомендувати лише у добре відомому оточенні, де є люди, яким ви повністю довіряєте. Також рекомендується заздалегідь підготувати місце для лежання. Медичне застосування можливе для лікування різких та хронічних болів, у тому числі спричинених артритом. Головні болі, безсоння, судоми та судоми, епілепсія, панічні атаки та невроз нав'язливих станів, діабет. Найкраще вживати у нічний час.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27%
Тип сорту 75% індіки, 25% сатіви
Врожай 700 - 1100 г / м²
Генетика Гаваї / Ямайка / Афгані
Збирання врожаю 63 дні
Висота рослини 150-200 см