• Модель: Auto Critical XXL Feminised
  • Наявність: Є в наявності
105.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22%
Тип сорту Indica/Sativa/Ruderalis
Врожай 320-400 г/м²
Генетика BCN х Critical х Ruderalis
Збирання врожаю 90-100 днів
Висота рослини 90-125 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Фемінізоване насіння коноплі Critical XXL auto - чудова можливість для гровера отримати блискучий урожай ароматних суцвіть. Гібрид можна вирощувати як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Раніше покупцям була доступна фотоперіодна версія, але тепер можна виростити улюблений Критикал за короткий проміжок часу.

Auto Critical XXL feminised — стовідсоткова Індіка, а отже, на садівника очікують щільні важкі шишки, сильний запах скунса та солодощів. Його доведеться виводити за допомогою вентиляції.

Життєвий цикл від розсади до харвесту складає 50 днів. З урахуванням високої врожайності та невибагливості до умов вирощування сміливо заявляємо, що стрейн підходить для комерційної культивації. Концентрація ТГК – 19%.

Елітне насіння конопель представленого штаму — результат схрещування двох знаменитих гібридів Critical XXL auto та Six auto. Отримана культура перейняла переваги своїх батьків і готова продемонструвати їх кожному, хто вирішить купити насіння конопель у нашому магазині

Щоб урожай був справді великим, необхідно забезпечити рослинам місткі ємності (горщики) від 10 літрів. Цей штам не любить високий рівень вологості, особливо до кінця цвітіння. Для освітлення використовують потужні лампи ЕСЛ чи Днат. З квадратного метра очікується до 350 грам іскристих суцвіть.

Запахи соснової смоли, фруктів, лимона та скунсу присутні протягом усього циклу вирощування. Після сушіння бутони зберігають дуже незвичайний аромат, а дим має властивість залишати кислий післясмак. Ефект характеризується тяжкістю в тілі, легким закам'янінням та розслабленістю. Під впливом стрейну приємно повалятися на дивані, подивитися фільм або просто заснути, занурившись у барвисті мрії.

Концентрація КБД у смолі рослин досягає 1%, що дозволяє використовувати штам у терапевтичних цілях. Гібрид добре справляється з безсонням, депресією та гострим болем.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22%
Тип сорту Indica/Sativa/Ruderalis
Врожай 320-400 г/м²
Генетика BCN х Critical х Ruderalis
Збирання врожаю 90-100 днів
Висота рослини 90-125 см