• Модель: Auto Dark Angel Feminised
  • Наявність: Є в наявності
100.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa\Indica
Врожай 500 г/м²
Генетика Big Devil XL x Buddha Seeds fenotype
Збирання врожаю 8 тижнів
Висота рослини 80-130 см.
Доставка
нова пошта та укрпошта

Індіко-сатівний автоквітучий гібрид Dark Angel має сильних батьків. Серед них вважаються Big Devil XL, від якого сорт отримав фіолетовий колір, та пакистанський Hindu Kush з його стійкістю до стресів та стабільністю. Для автоцвітіння селекціонери додали гени Purple Autoflowering. В результаті вийшла витривала, плідна рослина з коротким життєвим циклом, чудовими смаковими якостями та потужним ефектом.

Автоцвіт Dark Angel призначений скоріше для аутдора - там він показує хорошу продуктивність. В індорі теж почувається добре. Структура характерна індічно-сатівна - жіноча рослина формує масивну центральну колу з безліччю периферичних відгалужень. Висота рослини варіює від 80 до 130 см і залежить від умов вирощування. У закритому приміщенні, як правило, рослини нижчі, а на відкритих ґрунтах - вищі. Період цвітіння починається з 6 тижнів вегетації і для цього не потрібна зміна фотоперіоду. Суцвіття набувають яскраво-фіолетового забарвлення, надаючи сорту неповторності та оригінальності. Цей канабіс продукує дуже багато смоли, вона рясно покриває суцвіття і настільки липка, що в ній часто в'язнуть комахи. Як і будь-який канабіс даний сорт любить велику кількість сонячного світла або штучного ультрафіолету. Регулярний полив та достатнє удобрення ґрунту підуть лише на користь та збільшать урожай, який, до речі, становить 500г/м². Рівень ТГК стабільно високий. Період збирання врожаю починається з 8 тижня гровінгу. Для повної готовності плоди потрібно просушити, після чого вони набувають темно-фіолетового, швидше за чорний колір. Під час культивації рослині не страшний грибок або пліснява, міцний імунітет надійно захищає.

Рослина має аромат і смак ладану та грейпфрута, за що його полюбили поціновувачі. Вплив потужний, одночасно індічний і сатівний. Dark Angel розслаблює та знімає напругу, але разом з тим він прояснює мозок і змушує його працювати більш ефективно. Легка ейфорія також є. Підвищується комунікабельність. Прекрасно підійде і після важкого робочого дня і для вечірки з друзями

Купити насіння канабісу Auto Dark Angel Feminised можна у нашому магазині. Відправлення здійснюється поштою та операторами перевезення по всій території країни.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa\Indica
Врожай 500 г/м²
Генетика Big Devil XL x Buddha Seeds fenotype
Збирання врожаю 8 тижнів
Висота рослини 80-130 см.