• Модель: Auto Dreamberry Feminised
  • Наявність: Є в наявності
115.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 16–24%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 200–400 г/м²
Генетика Blueberry x Haze x Nevilles Haze x Blueberry Cheesecake
Збирання врожаю 75–80 днів
Висота рослини 90–125 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Сатівний сорт насіння марихуани Auto Dreamberry Feminised відрізняється своїм автоцвітінням. Також він абсолютно фемінізований, може вирощуватись у будь-яких умовах. Тож такий сорт точно підійде і новачкам, і фахівцям. Якщо хтось має відносно невелику територію для своєї діяльності, то це не проблема, оскільки всі рослини сорту Auto Dreamberry Feminised дуже компактні. Фахівці можуть користуватися методикою ScrOG для вирощування, оскільки вона просто ідеально підходить для фемінізованого насіння Dreamberry. Якщо потрібен хороший урожай за зовсім невеликої території, то саме цей сорт те, що потрібно.

На відміну від більшості сортів канабісу рослини виду Auto Dreamberry Feminised збирають не в один вузол подовжені нирки, а спеціальні кластери по всіх стеблах. Приблизно за два з половиною місяці можна отримати дуже добрий урожай канабісу в 400 г/м².

Фахівці називають цей гібрид марихуани збалансованим, оскільки за своєю поведінкою він дуже нагадує сатіву. Однак при цьому його ефект дуже креативний та добрий. Що стосується смаку, то дим цього сорту нагадує ягідний та яскравий квітковий аромат з додаванням прянощів. Завдяки найкращим генам у складі канабісу Auto Dreamberry Feminised точно може похвалитися дивовижним смаком.

Цей сорт сприяє гарному розслабленню та умиротворенню, але також він активно використовується і в медичних цілях. Часто невелика доза прописується для боротьби з безсонням, депресією або відновлення позитивного мислення, стабільного емоційного фону. Так що насіння сміливо можна назвати універсальним.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO DREAMBERRY FEMINISED на нашому сайті.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 16–24%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 200–400 г/м²
Генетика Blueberry x Haze x Nevilles Haze x Blueberry Cheesecake
Збирання врожаю 75–80 днів
Висота рослини 90–125 см