• Модель: Auto Green Crack Feminised
  • Наявність: Є в наявності
130.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 450-600 г/м²
Генетика Skunk#1xRudelis
Збирання врожаю 65-75 днів
Висота рослини 100-150 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Цінителі класичної генетики тепер можуть спробувати цей досить рідкісний стрейн у вигляді автокольору, що багато в чому спрощує та прискорює процес вирощування від сходів до врожаю. Темно-зелене забарвлення, витягнуте, але не надто тонке листя. Суцвіття середніх розмірів, не пухкі.

Догляд не становить жодної складності, може вирощуватися новачками.

Auto Green Crack Feminised відмінно піддається LST - багато гроверів просто розводять коли в сторони на вегетації, нахиляють майже горизонтально і підв'язують. Розтягнутий кущ вирощує не тільки верхню колу, а й усі суцвіття, які тільки будуть під прямим світлом лампи. Ближче до середини цвітіння різниця буде дуже помітна, і ще відчутніша на харвесті. Не менш ефективний ScroG, а ось усілякі обрізки та FIM, надламування протипоказані. Також не слід пересаджувати рослини Auto Green Crack. В іншому чудовий сорт з інтенсивним, але фруктовим запахом, відмінно росте у відкритому ґрунті, не гірше й у приміщенні, теплиці, на балконі. У гідропонічній установці професіонал зніме масивний урожай вибійного стаффа Auto Green Crack майже у двомісячний термін, адже ця сатіва швидко керується цвітінням.

Ефект Авто Грін Крек помітний відразу, і у багатьох цей вхід у змінену реальність відзначений прискореним серцебиттям. Сорт подобається туристам - неймовірна краса відкривається тим, хто зарядить свій мозок Auto Green Crack в обстановці весняного лісу або в горах. Творчі та ділові люди знаходять у цьому генотипі потужне джерело натхнення, що вдало поєднується зі здатністю розслаблювати мускулатуру та знімати напругу, але не викликати втоми чи почуття тяжкості. Auto Green Crack більше підходить для вживання в ранковий та пообідній час.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO GREEN CRACK FEMINISED у нашому Інтернет-магазині.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18%
Тип сорту переважно Sativa
Врожай 450-600 г/м²
Генетика Skunk#1xRudelis
Збирання врожаю 65-75 днів
Висота рослини 100-150 см