• Модель: Auto Jamaica Sativa
  • Наявність: Є в наявності
380.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 24%
Тип сорту 100% сатіва
Врожай 1700-4000 г / м2.
Генетика
Збирання врожаю 80 - 90 днів
Висота рослини 300-450 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Jamaica Sativa – найвищий сорт у нашій колекції. У відкритому грунті ці рослини можуть досягати висоти 3,5-4 м. Кімнатні установки дещо зменшують їх висоту, але цей різновид вимагає багато місця як для її верхньої частини, так і для кореневої системи. Оскільки коноплі виростає настільки, наскільки велике коріння має місце, Jamaica Sativa потрібні величезні горщики, щоб виростити здорову та плодову рослину. Цей сорт був виведений з ямайського канабісу, який місцеві любителі використовують для відтворення музики та проведення часу. Заводчики Marley Seedbank залишили початкову пляму практично незмінною, тільки стабілізувавши її.

Jamaica Sativa виробляє класичні сативи трикутної форми темно-зеленого кольору, зазвичай з 5-6 бічними колами. Двома основними труднощами, пов'язаними з цим штамом є його величезний розмір та довгий життєвий цикл. Однак ці фактори є основною причиною того, що Jamaica Sativa настільки врожайна, даючи 1500-4000 г рослини. Крім того, Jamaica Sativa порівняно проста в обігу і має імунітет проти цвілі та грибка. Під час цвітіння бутони видають інтенсивний запах тропічних фруктів. Більшість комах-паразитів відкидається смолою, яку ці рослини у великій кількості виробляють.

Куріння Jamaica Sativa призводить до чистого мозкового ефекту, поряд з фізичною стимуляцією та схильністю до активного спілкування, руху та активності. Ідеальні коноплі для медитації та творчості. На смак кисло-солодкі. Терапевтичне введення Jamaica Sativa може бути ефективним при розладах харчування, депресії, мігрені та головного болю, синдромі посттравматичного стресу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 24%
Тип сорту 100% сатіва
Врожай 1700-4000 г / м2.
Генетика
Збирання врожаю 80 - 90 днів
Висота рослини 300-450 см