• Модель: Auto kabul
  • Наявність: Є в наявності
140.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 21-23%
Тип сорту 95% Indica
Врожай 400-600 г / м²
Генетика Afghan
Збирання врожаю 55-65 днів
Висота рослини 70-100 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Якщо ви естет і для вас має значення не тільки ТГК сорту, але і його зовнішній вигляд, то Auto Kabul порадує вас ефектною зовнішністю. До кінця цвітіння листя розтишки стає фіолетового кольору з бузковим відтінком, і ялинка цієї афганської індіки стає чарівна прекрасна! Якщо ж говорити про практичні речі, то афганка скоростигла (в ідеальних умовах – лише 55 днів), відносно врожайна та підійде для вирощування навіть новачкам.

Авто Кабул - це афганська індика і зовсім небагато рудералісу в генах для автоквітучих властивостей. Так само цей сорт відрізняється підвищеною смолистістю!

Ефект від афганської індіки представлення не потребує - це характерний потужний і безкомпромісний прихід і години стоуна. Сорт застосовують тоді, коли потрібний потужний кайф, але не хочеться втратити соціальність і бадьорість – вечірки, концерти, свята. Втім, Авто Кабул може набрати більше 23% ТГК - так що не варто забувати про знаменитий характер афганки, по забійності можна порівняти з пострілом з автомата.

Смак у Авто Кабула класичний для індіки – густий і смолистий, солодкий із нотками цитрусових та хвої. Однак може і неслабо придушити, як і будь-який сорт підвищеної смолистості.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 21-23%
Тип сорту 95% Indica
Врожай 400-600 г / м²
Генетика Afghan
Збирання врожаю 55-65 днів
Висота рослини 70-100 см