• Модель: Auto Lemon Skunk Feminised
  • Наявність: Є в наявності
125.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 16-24 %
Тип сорту Indica/Sativa
Врожай 350-500 г/м²
Генетика Skunk#1xLowryder
Збирання врожаю 65-75 днів
Висота рослини 40-80 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Автоквітучий фемінізований гібрид Auto Lemon Skunk Feminised увібрав у себе найкращі якості легендарних прабатьків: Lowryder та Skunk.

Період цвітіння рослини становить 6,5 тижнів. Характеризується гібрид невисоким зростом, максимально досягаючи у висоту 45-55 см. Відмінною рисою сорту Lemon Skunk є своєрідний запах, який при найближчому знайомстві перетворюється на сильний аромат стиглого лимона. Сорт Lemon Skunk поєднує в собі властивості Сатіви на 60% та ефект Індіки (40%). Світло зелене листя, досить добре смоляне покриття, а також одна стрижнева шишка з мінімальною кількістю розгалужень – це основні особливості даного сорту. При вирощуванні дуже важливо дотримуватись строго дозування для добрив. Рослина дуже чутлива до передозування, концентрований розчин може зашкодити йому.

У смаку диму цього сорту відчуваються лимонно-сканкові нотки. Ефект гібрида збалансований: індійські та сатівні відчуття чудово доповнюють одне одного. Це просто чудове почуття височини над реальністю і добре просвітлені думки.

У медицині сорт застосовується для лікування спазмів і болю, а також це добрі ліки від анорексії та після процедур хіміотерапії, тому що допомагає набути хорошого апетиту і зупинити навіть найсильніші напади нудоти.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO LEMON SKUNK FEMINISED у нашому Інтернет-магазині.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 16-24 %
Тип сорту Indica/Sativa
Врожай 350-500 г/м²
Генетика Skunk#1xLowryder
Збирання врожаю 65-75 днів
Висота рослини 40-80 см