• Модель: Auto Moon Rock
  • Наявність: Є в наявності
220.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 25%
Тип сорту 55% Indica / 35% Sativa / 10% Ruderalis
Врожай 550-750 г/м²
Збирання врожаю 67 днів
Висота рослини 1,3 - 1,5 м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Auto Moon Rock - найновіша автоквітуча розробка від Divine Seeds для тих, хто хотів би випробувати нові враження чи зробити мунрок. Цей сорт отримав свою назву за те, що особливо добре підходить для виготовлення мунрок, не припечатуючи користувача до диван навіть у такій могутній формі вживання. Селекціонери використовували афганську та непальську генетику. Непальський сативодомінант, який послужив основою Auto Moon Rock, був обраний за стійкість та особливий яскравий смак із нотами хвої та фейхоа. Цей генотип чудово підходить для будь-якого регіону завдяки переважанню індики та зачаровує виразними рисами сативи: злегка подовжене листя та суцвіття та життєрадісний ефект, що дозволяє боротися з депресивними станами.

Auto Moon Rock терплячий та рідко хворіє, вибір і новачка, і шукача екзотики. Для вирощування в ґрунті використовуйте горщик об'ємом 12-16 л. Auto Moon Rock універсальний і з однаковою успішністю дозріває в аутдорі та індорі, продуктивний у теплицях та оранжереях. Не піддавайте цей сорт пересадкам (особливо на везі), оскільки автоквітучий канабіс позбавлений часу на відновлення після них. Цей гібрид охоче розгалужується, якщо рослини, що вегетують, піддати малостресовому тренуванню (LST або ScroG) - більш радикальні методи на кшталт обрізки, FIM, надламування заборонені.

Запах середньої інтенсивності, з'являється ще у кущів, що вегетують, і посилюється в міру нарощування квіткової маси. Auto Moon Rock витривалий і стійкий - на відповідній ділянці у відкритому ґрунті такі коноплі можна вирощувати без особливого догляду. Лише застояна вогкість становить небезпеку: у дощові тижні посадку слід накривати. Суцвіття середнього розміру розростаються гронами, подібними до виноградних. У відкритому ґрунті готовий до харвесту у серпні.

КУПИТИ НАСІННЯ AUTO MOON ROCK можна на нашому сайті rastaman-seeds.com.ua/

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 25%
Тип сорту 55% Indica / 35% Sativa / 10% Ruderalis
Врожай 550-750 г/м²
Збирання врожаю 67 днів
Висота рослини 1,3 - 1,5 м