• Модель: Купить Auto Skunk#1
  • Наявність: Є в наявності
110.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%)
Тип сорту
Врожай
Генетика
Збирання врожаю
Висота рослини
Ефект
Доставка
нова пошта та укрпошта

Регулярне насіння конопель автоквітучого сорту Auto Skunk #1 – приваблива покупка для більшості коноплярів. Компактні розміри кущів дозволяють культивувати гібрид будь-яким із існуючих на сьогоднішній день способів. Культура при вирощуванні в індорі не вередуватиме через брак простору, але й при культивації аутдор не вимагатиме до себе підвищеної уваги. Auto Skunk #1 - бездоганний у всіх відношеннях: він має високі адаптаційні здібності, короткий період вегетації, а також гібрид невибагливий, ароматний і плідний.

Будучи покращеною версією оригінального «першого сканка», регулярне насіння конопель автоквітучого сорту Auto Skunk #1 успадкувало всі найкращі якості свого прототипу. Для виробництва гібрида фахівці схрестили оригінальну культуру з рослинами роду рудераліс, що також дозволило додати до його ідеальних характеристик автоцвітіння.

Зрілі жирні бутони Auto Skunk #1, покриті товстим шаром смоли, перетворюються на сонце у величезні перлини, що іскряться, постійно виділяють в навколишнє середовище до непристойності ідеальний кисло-солодкий аромат. Не менш чудовим є і ефект гібриду. Чарівний смолистий дим надає потужний збалансований вплив, що проявляється глибоким тілесним stone, доповненим чарівним ширяючим церебральним high.

Auto Skunk #1 – один із найсильніших сортів коноплі, який фахівці дуже часто використовують для усунення болю, зняття емоційної напруги та м'язового спазму. Регулярний прийом культури допоможе забути про безсоння напади бронхіальної астми та депресії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%)
Тип сорту
Врожай
Генетика
Збирання врожаю
Висота рослини
Ефект