• Модель: Auto Super Mazar Feminised
  • Наявність: Є в наявності
130.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 14-20%
Тип сорту Indica / Ruderalis
Врожай середній
Генетика Mazar x Ruderalis Indica
Збирання врожаю 9-10 тижнів
Висота рослини середня
Доставка
нова пошта та укрпошта

Один із найврожайніших у світі автоквітів, Мазар - великоваговий індикодомінант із незвичайною психоделічною дією. Походження Auto Mazar – північний Афганістан, місто Мазар-і-Шаріф.

Стрейн підходить для гроверів-початківців. Об'єм горщика в закритому ґрунті - 10 л. Рекомендовані методи тренування – ScrOG, LST. Не треба піддавати автоквітучі рослини марихуани сорту Мазар пересадкам, або стресовим видам тренування на кшталт прищипування або FIM, інакше ви ризикуєте не дати їм вирости. На цвітінні запах досить інтенсивний. Суцвіття великі і щільні, утворюють дуже важкі коли, внаслідок чого на пізніх стадіях цвітіння найчастіше виникає потреба в підпорах.

Має імунітет до цвілі та інших грибкових захворювань, проте через густоту кіл у закритому грунті необхідна якісна аерація і гроубокс, що добре провітрюється. Завдяки своєму середньосхідному походженню Auto Mazar стійкий до високої температури, що є особливо актуальним в умовах сучасного українського клімату. У відкритому ґрунті харвест посідає кінець вересня - початок жовтня.

У перші 5-7 хвилин курець Auto Mazar відчуває стимулюючу дію, cerebral high. Потім ефект змінюється на позитивний stone, людина перейде в себе і з задоволенням мовчить, повністю розслабившись. Для Мазар зовсім не характерне почуття паранойї, трип лагідний і теплий. Має болезаспокійливу дію і містить солідний відсоток КБД, що дозволяє медичне використання Mazar проти високого кров'яного тиску, головних болів, епілепсії, астми, глаукоми

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 14-20%
Тип сорту Indica / Ruderalis
Врожай середній
Генетика Mazar x Ruderalis Indica
Збирання врожаю 9-10 тижнів
Висота рослини середня