• Модель: Auto White Haze Feminised
  • Наявність: Є в наявності
130.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18-19%
Тип сорту 60% Indica/40% Sativa
Врожай 300-400 г/м²
Генетика White Hase x Ruderalis
Збирання врожаю 100-110 дней
Висота рослини 80-110 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

White Haze Automatic починає цвісти, коли рослини виробляють свою шосту-дев’яту пару п’ятилопатевих листків, що зазвичай відбувається приблизно через шість-вісім тижнів після початку вегетаційного періоду. При вирощуванні в закритих приміщеннях можна щорічно збирати кілька врожаїв канабісу, а в кліматі з довгим сонячним літом White Haze Automatic також можна з великим успіхом культивувати на відкритому повітрі.

При вирощуванні на відкритому повітрі у сприятливому кліматі здатність узгоджувати фазу цвітіння цього сорту з певною частиною сезону дозволяє більше годин сонячного світла досягати його найважливіших квітів. Це дає змогу виробникам збирати врожай у вересні або навіть у серпні, якщо насіння посіяти рано навесні. Індорні гровери  можуть бути впевнені, що White Haze Automatic зазвичай досягає дуже керованих 90-140 см за нормальних умов вирощування.

Ближче до кінця періоду цвітіння різкий солодкий аромат White Haze вивільняється при легкому дотику до її довгих суцвіть. Якщо стиснути її кремезні верхівки трохи сильніше, ви отримаєте сильний, солодко-пряний смак і виявите їхню чудову липкість.

При вживанні White Haze викликає ейфоричний кайф, що  характерний для сортів марихуани Haze, за яким слідує потужний розслаблюючий фізичний камінь. Щоб максимально використати цей фемінізований автоквітучий сорт Haze, все, що потрібно зробити гроверу, це розслабитися та дозволити White Haze Automatic зробити всю роботу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 18-19%
Тип сорту 60% Indica/40% Sativa
Врожай 300-400 г/м²
Генетика White Hase x Ruderalis
Збирання врожаю 100-110 дней
Висота рослини 80-110 см