• Модель: Auto Big Bang Feminised
  • Наявність: Є в наявності
150.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту переважно Indica
Врожай до 900 г/м²
Генетика Skunk x Northern Light x El Niño x Rudaralis
Збирання врожаю 7-8 тижнів
Висота рослини до 1 м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Переважно індійський канабіс Auto Big Bang Feminised – чемпіон HTCC 1998-2000. Насіння виробляє рослини жіночої статі і дозволяє без особливих зусиль отримувати неймовірні врожаї. Кущі набувають невисокої, пишної та пухнастої форми. Міцні стебла формують міцний каркас для безлічі листя та величезних шишок густо вкриті смолою та кристалами ТГК. Саме через великі шишки сорт отримав таку назву. За цей сорт цінується гроверами по всьому світу, а його високий вміст ТГК неодноразово відзначався нагородами, у тому числі HTCC.

Auto Big Bangпоходить від модифікації та переробки гібрида Skunk#1, Northern Light та El Nino. Пізніше до генетики приєднався Лоурайдер, після чого скоротився період цвітіння, аж до автоцвітіння. Фемінізація насіння - завершальний етап виробництва насіння, яке не раз перемагало на різних фестивалях.

Кущі заввишки не більше 1 метра зручно культивувати будь-яким способом. У закритих приміщеннях урожайність трохи більша, бо немає таких перепадів температури. Більшість гроверів схиляється до думки, що найкращий результат культивації даного гібрида – методом SoG. Гібрид має міцний імунітет, хорошу адаптивну здатність і невибагливість. Для вирощування підійде будь-який ґрунт чи субстрат, сорт не чутливий до рН. Під час культивації можна не перейматися комахами, грибками і пліснявою. Єдине до чого чутлива рослина – це низька температура. Не можна допускати зниження температури до 10 градусів інакше гровер отримає плачевний результат. Регулярний полив, велика кількість сонячного світла та добрив підуть лише на користь та сприяють збільшенню врожаю. Через 60 днів зростання кущі викидають суцвіття, що виділяють приємний солодкий аромат, у якому можна розпізнати нотки меду, фруктів, пряних трав та цитрусових. Збирання врожаю починається з 8 тижня. Досвідчений конопляр приклавши трохи зусиль може зібрати до 900 г/м².

Дим на смак солодкий, фруктовий, із медовим відтінком. Після вживання настає класичний індійський ефект. Розслабляються всі м'язи тіла і воно занурюється у глибокий стоун.

Медичне застосування цього сорту забезпечило йому легальність у багатьох країнах Європи та деяких штатах США. Він ефективний при болях різної етіології, спазмах м'язів. Буде корисний страждаючим безсонням. Його успішно використовують у психіатрії. Цей сорт продовжують вивчати та розширювати спектр його застосування в медицині.

КУПИТИ НАСІННЯ AUTO BIG BANG FEMINISED можна у нашому магазині

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту переважно Indica
Врожай до 900 г/м²
Генетика Skunk x Northern Light x El Niño x Rudaralis
Збирання врожаю 7-8 тижнів
Висота рослини до 1 м