• Модель: BISHKEK FEMINISED
  • Наявність: Є в наявності
350.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) до 28%.
Тип сорту сатіва/індіка – 35/65
Врожай 500 - 2000 г/м²
Генетика
Збирання врожаю 60-80 днів
Висота рослини 3+ м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Фемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у тих країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому ґрунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напряму. Марихуана була створена у далеких 80-х роках. Вона чудово почувається в наших кліматичних умовах. У сорті переважає індіка. Рівень ТГК досить високий - 25%.

На практиці у гроверів не виникає проблем із вирощуванням цього конопляного сорту. Він чудово підійде досвідченим коноплеводам, а також новачкам. Вражаюча відсутність капризів цього каннабісу дозволяє культивувати його всіма існуючими способами! Підходить для гровінгу у відкритому, закритому ґрунтах, а також у теплиці. Коливання температури, шкідники, недуги, плісняви - все це не зможе ніяк впливати на рослину, через її міцність і стійкість.

Бажано підгодовуватиме періодично марихуану для того, щоб вона дала бомбичний урожай. Період цвітіння становить від 55 до 80 днів. Рослина висока. Під час цвітіння канабіс видає сильний запах. З одного квадратного метра можна зібрати від 500 до 2000 г урожаю.

Ефект полягає у підвищенні мозкової та фізичної активності. Завдяки високому рівню вмісту ТГК даний сорт марихуани надає терапевтичний вплив на організм людини. Він чудово знімає напругу, дарує почуття ейфорії, позбавляє непотрібних думок.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) до 28%.
Тип сорту сатіва/індіка – 35/65
Врожай 500 - 2000 г/м²
Генетика
Збирання врожаю 60-80 днів
Висота рослини 3+ м