• Модель: Dwarf Low Flyer Feminised
  • Наявність: Є в наявності
100.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27 %
Тип сорту 50% Сатіва / 50% Індіка
Врожай Indoor: 500 - 550 г/м² Outdoor: 550 - 600 г/куст
Генетика Sour Dubb х Chem Sis х Chocolate Diesel.
Збирання врожаю 56 - 70 днів
Висота рослини Indoor: 90 - 160 см Outdoor: 130 - 170 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Варто купити Dwarf Low Flyer Feminised - і ви познайомитеся з найкращим гібридом Cannabis Cup 2014 і World Cannabis Cup 2015. Такі титули не дають просто так. У даній рослині сплелися характеристики фотоперіодичних рослин на основі схрещування Sour Dubb та Chem Sis із Chocolate Diesel.

Dwarf Low Flyer Feminised може бути чагарником, який досягає мінімум 90, а максимум 170 см у висоту. Звичайне зростання чагарника - в районі 130 см, але при вирощуванні на вулиці він завжди трохи вищий. Цвітіння продовжується близько 2 місяців (від 56 до 70 днів). У середньому врожайність трохи вища за помірну - вона досягає 500 - 550 г/м². Збирання врожаю відбувається найчастіше до середини осені.

Усього 7-8 тижнів - і гровер може порадіти вкладеним силам у вирощування насіння марихуани. Чагарники відрізняються гарною продуктивністю та швидким зростанням, але основний їх плюс — у стійкості до фітоінфекцій. Невибагливість рослини до навколишнього середовища та умов вирощування також стає перевагою вибору, особливо для молодих гроверів. Адже непримхливі коноплі показують свій прекрасний потенціал незалежно від типу її вирощування.

У цього гібрида потужні і потужні шишки. Вони зливаються в єдину моноколу і переповнюються великою кількістю маслянистої суміші.

Dwarf Low Flyer став найбільш обговорюваним сортом серед марихуани. Суміш навпіл Сатіви та Індікі зумовлює вплив рослини на організм. За високі показники ТГК (до 27%) це насіння конопель намагаються придбати оптом і в роздріб. Сильний психоактивний вплив добре доповнює естетичну привабливість рослини.

Душа любителя марихуани під впливом Dwarf Low Flyer Feminised буде вкрита позитивними емоціями, а тіло отримає чудовий релакс. Нерідко застосовують з метою усунення болю і нервозних станів.

Величезна монокола масивних шишечок - заради цього варто купити насіння марихуани і виростити з них чудовий урожай. Але Dwarf Low Flyer Feminised також цінують за унікальний смак - він відрізняється свіжістю. А запах дарує нотки сосни та лимона, а також деревних порід.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27 %
Тип сорту 50% Сатіва / 50% Індіка
Врожай Indoor: 500 - 550 г/м² Outdoor: 550 - 600 г/куст
Генетика Sour Dubb х Chem Sis х Chocolate Diesel.
Збирання врожаю 56 - 70 днів
Висота рослини Indoor: 90 - 160 см Outdoor: 130 - 170 см