• Модель: KALI MIST FEMINISED
  • Наявність: Є в наявності
160.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22%
Тип сорту Sativa
Врожай
Генетика Sativa genetics
Збирання врожаю 10-12 тижнів
Висота рослини висока
Запах під час цвітіння середній
Доставка
нова пошта та укрпошта

Kali Mist Feminised був створений у 1993 році в Південній Америці. За основу взяли оригінальну Сатіву, до неї додали кілька генів Індіки для стабілізації фенотипу. Сорт прославився на весь світ не лише як переможець безлічі фестивалів та змагань, а й як сорт із унікальними характеристиками.

Вирощувати можна як індор, так і аутдор, результат не дуже відрізняється. Найоптимальніше культивувати за системою SoG або SCRoG. Незважаючи на те, що це переважно сатівний канабіс з культивацією впорається навіть новачок. Фемінізоване насіння виробляють міцні рослини жіночої статі. Період вегетації тривалий і становить 10-12 тижнів. За цей час формується кущ середньої висоти класичної сатівної будови. Рослина складається з суцвіть з невеликою кількістю листя та бічних відгалужень. Гібрид відноситься до фотоперіодичним, тому зацвітає після зміни фотоперіоду. Суцвіття випромінюють приємний солодкий аромат сандалового дерева з кедровим відтінком. Період збирання врожаю припадає на кінець жовтня. Зміст ТГК у готовому продукті досягає 22%, що дуже засмучує.

Дим на смак нагадує витриманий лікер з додаванням різних спецій. Ефект класичний сатівний. Після вживання розум охоплює абсолютну ейфорію і вас більше нічого не хвилює. Вся повсякденна метушня йде на другий план і ви просто відчуваєте задоволення. Тіло наповнюється енергією і ніби ширяє в просторі. Рекомендується вживати плоди гібриду під час зниженої фізичної активності.

 У медицині застосовується переважно при психічних патологіях, пов'язаних із погіршенням настрою: біполярний розлад, тривожний синдром, депресія, аутизм, анорексія та інші стани.

Купити насіння Kali Mist Feminised пропонуємо у нашому онлайн-магазині

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 22%
Тип сорту Sativa
Врожай
Генетика Sativa genetics
Збирання врожаю 10-12 тижнів
Висота рослини висока
Запах під час цвітіння середній