• Модель: Auto Mazar Feminised
  • Наявність: Є в наявності
100.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 90% Indica, 10% Ruderalis
Врожай 400 г/м2
Генетика Mazar x Ruderalis Indica
Збирання врожаю 54-55 днів
Висота рослини 60-120 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Один із найврожайніших у світі автоквітів, Мазар - великоваговий індікодомінант із незвичайною психоделічною дією. Походження Auto Mazar – північний Афганістан, місто Мазар-і-Шаріф. Сорт відрізняє також рекордна стабільність: усі рослини Авто Мазар виглядають майже ідентичними, причина - тривале селективне опрацювання батьківського генотипу, що має вікову історію.

В індор досягають висоти 1 м, як правило. Батьківські сорти - Skunk #1 та могутній афганський ландрейс наділили Авто Мазар не тільки сильною психоактивною дією, але й високою витривалістю. Стрейн підходить для гроверів-початківців. Об'єм горщика в закритому ґрунті - 10 л. Рекомендовані методи тренування – ScrOG, LST. Виробник не радить піддавати автоквітучі рослини марихуани сорту Мазар пересадкам, або стресовим видам тренування на кшталт прищипування або FIM, інакше ви ризикуєте не дати їм вирости. На цвітінні запах досить інтенсивний. Суцвіття великі і щільні, утворюють дуже важкі коли, внаслідок чого на пізніх стадіях цвітіння найчастіше виникає потреба в підпорах. Має імунітет до цвілі та інших грибкових захворювань, проте через густоту кіл у закритому грунті необхідна якісна аерація і гроубокс, що добре провітрюється. Завдяки своєму середньосхідному походженню Auto Mazar стійкий до високої температури, що є особливо актуальним в умовах сучасного українського клімату. У відкритому ґрунті харвест посідає кінець вересня - початок жовтня.

У перші 5-7 хвилин курець Auto Mazar відчуває стимулюючу дію, cerebral high. Кольори стають яскравішими, з'являється відчуття радості від того, що відбувається і симпатії до оточуючих людей, бажання спілкуватися. Потім ефект змінюється на позитивний stone, людина перейде в себе і з задоволенням мовчить, повністю розслабившись. Для Мазар зовсім не характерне почуття паранойї, трип лагідний і теплий. За відгуками користувачів, у доречних порціях Auto Mazar не відправляє в лежку, дозволяючи займатися чимось цікавим. Має болезаспокійливу дію і містить солідний відсоток КБД, що дозволяє медичне використання Mazar проти високого кров'яного тиску, головних болів, епілепсії, астми, глаукоми.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 90% Indica, 10% Ruderalis
Врожай 400 г/м2
Генетика Mazar x Ruderalis Indica
Збирання врожаю 54-55 днів
Висота рослини 60-120 см