MONSTER VEGA Стимулятор зростання

  • Модель: Monster Vega
  • Наявність: Є в наявності
200.00 грн
Доставка
нова пошта та укрпошта

100 мл -200 грн

250 мл -300 грн

0,5л -400 грн

1 літр -500 грн

5 л -2000 грн

10 л -3500 грн

Стимулятор росту для вегетації - це джерело енергії для Вашої рослини. Дуже ніжне і уточнене бути першим у житті вашої рослини. Ваша рослина почне рости прямо на очах, її просто "розірве" від зростання. Збільшується кількість листя та їх розмір, стимулює поділ клітин, що призводить до зростання кореневої системи як у довжину так і завширшки. Збільшує кількість жіночих особин.

Призначення: стимулятор

Тип: органічний

Застосування: вегетація

Вплив: покращує обмінні процеси, що стимулює бурхливий поділ та зростання клітин

Тип вирощування: біопоніка\аеропоніка\гідропоніка\грунт\кокосовий субстрат

Зміни ви побачите відразу - лист більше долоні, стебло товще пальця, коренева.

Принцип дії:

Яким добривом Ви б не користувалися, якою б формулою не годували, якими солями не напували б - це добриво дуже ніжне і уточнене бути першим у житті вашої рослини! Це СУПЕР добрива - чудовий помічник у стимуляції зростання Вашої рослини. У всіх стандартних трьох-, двокомпонентних добрив листям на стадії вегетації не приділяється належної уваги, а період цвітіння вважається найважливішим і найтривалішим, від 50 до 100 днів! Це з тим, що період веги дуже малий, зазвичай 20 днів, і за цей час рослину вдасться полити кілька разів. Багато виробників радять удобрювати після 2-го тижня (добрива розраховані на більш високі рослини). Приклад – під материнські рослини. Це кущі з невеликими розмірами листа. Для рослини на стадії материнства дуже важливе проникнення більшої кількості світла в середину рослини - їх маленького розміру достатньо для клонів, а на везі нижнє - перше листя, має бути дуже великим для формування потужного стебла і кореня!

У нас є те, що Вам буде потрібно в ці перші ДУЖЕ ВАЖЛИВІ ДНІ! Добриво допомагає мікро-, макроелементам та іншим поживним речовинам швидше проникати в рослину, заповнюючи дефіцит поживних компонентів, що наповнює їх більшою енергією. Стимулює зростання, активізує процеси синтезу та фотосинтезу, збільшує вміст хлорофілу в листі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре