• Модель: opium feminised
  • Наявність: Є в наявності
190.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica\Sativa
Врожай 450-600 г\м²
Генетика Indica x Sativa Genetics
Збирання врожаю 60 днів
Висота рослини середня
Доставка
нова пошта та укрпошта

Високоврожайний сорт марихуани Opium Feminised несе в собі гени індики та сативи. Для створення гібриду селекціонери використовували найпродуктивніші та врожайні сорти, які мали швидкий темп зростання та приємний аромат. Новоспечений екземпляр здивував своїх творців, оскільки перевершив усі очікування.

З фемінізованого насіння виробляються рослини лише жіночої статі. Це призвело до стабільнішої поведінки сходів, але виключило можливість зібрати насіння наприкінці вирощування. Цей сорт відноситься до середньогабаритних, тому культивувати зручно закритим способом. Максимальна продуктивність відзначається при культивації системи SOG або ScrOG. Рослина має відмінний імунітет проти гнилі, плісняви і борошнистої роси. Комахи не мають загрози врожайності. Добрива звичайно вітаються, але їхня відсутність не призведе до зниження вихлопу. Так само гібрид може рости та розвиватися в умовах з несприятливим кліматом, що робить його вельми популярним. Приблизно через 60 днів грова кущ викидає суцвіття, що виділяють м'який фруктовий аромат. Через деякий час із суцвіть формуються смолисті бутони з кристалами ТГК. В результаті виконаної роботи гровер може отримати близько 450-600 г/м2. А час збирання врожаю припадає на жовтень.

Так як співвідношення генетичного матеріалу індики та сативи 50/50 ефект справді оригінальний. Після вживання посилюється мозкова активність, прискорюється розумовий процес, але за деякий час настає потужний стоун-ефект. Закінченням може стати міцний, здоровий, сон, що відновлює, після якого тіло наповниться енергією і буде готове протистояти новим труднощам.

Opium – один із найкращих медичних канабісів. З його допомогою успішно усувається больовий напад будь-якого походження. Також знижується прояви судом, м'язових спазмів, епілепсії. При постійному прийомі покращується стан пацієнтів з хронічними патологіями такими як: розсіяний склероз, подагра, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.

Купити насіння Opium Feminised можна у нашому інтернет-магазині.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Indica\Sativa
Врожай 450-600 г\м²
Генетика Indica x Sativa Genetics
Збирання врожаю 60 днів
Висота рослини середня