• Модель: Satori USA
  • Наявність: Є в наявності
220.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 28%
Тип сорту 75% Сатіва, 25% Индіка
Врожай 800-1400 г / м2.
Генетика Непал / Афганістан / Таїланд
Збирання врожаю 90-95 днів
Висота рослини 220 - 290 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Satori USA - ще одна блискуча сатіва-домінанта, заснована на класичній генетиці саторі з цікавою історією створення: саторі, відомий своїми пригнічуючими психоделічними ефектами, розлучався в судинах для бонсай протягом кількох поколінь, щоб зробити його більш продуктивним і структурованим, з сильнішим корінням. . Досягнувши прогресу, Марлі Сідбенк схрестив його з Північним сяйвом, а потім знову схрестив потомство з бонсай Саторі. В результаті вийшов атомний гібрид, могутній, як супергерой – Саторі США. Солодко пахнучий, смолистий, яскравий за кольором та враженнями, його слід коптити у ретельно відмірених кількостях, щоб не загубитися від його магічної сили.

Універсальний щодо умов вирощування, цей сорт можна вирощувати у закритих приміщеннях, на відкритому повітрі, у теплицях, на гідропонних та аеропонних установках. Навряд чи примхливий, Satori USA вимагає деякого досвіду вирощування сатіви для успішного вирощування – ймовірно, не для першого вирощування. Що стосується методів навчання, то тут немає обмежень: ScroG (кращий), LST, суперкропінг, вигин або FIM, топінг. Будьте обережні, щоб не залишати Satori USA занадто сухим, тому що рослина з переважанням сатіви він віддає перевагу багато води. Запах Satori USA досить інтенсивний, хоч і пом'якшений генами Northern Lights. Готові до прибирання до середини або кінця жовтня.

Ця сильна суміш впливів індики та сативи триває 3-4 години з дуже різними враженнями. Satori USA дає кожному користувачеві те, що він хоче: пригоди або веселощі у приміщенні, щира розмова з другом або пристрасне та красиве побачення, блискучий секс чи заплутаний похід чи найкраща рибалка в історії. Вбиває депресію та нервову напругу будь-якого роду, допомагає генерувати ідеї та швидко приймати рішення. Бізнесмени використовують цю травку під час полуденної перерви, щоб підзарядитись та підтримувати її в русі до кінця дня. Надзвичайно потужні порції Саторі США слід ретельно відміряти. Більше підходить для денного та вечірнього використання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 28%
Тип сорту 75% Сатіва, 25% Индіка
Врожай 800-1400 г / м2.
Генетика Непал / Афганістан / Таїланд
Збирання врожаю 90-95 днів
Висота рослини 220 - 290 см