• Модель: SUPER HASH FEMINISED
  • Наявність: Є в наявності
135.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 90% Indica\ 10% Sativa
Врожай 500-600 г\м²
Генетика Indica genetics
Збирання врожаю 55 днів
Висота рослини 1,5 - 2 м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Super Hash Feminised - ще один видатний індійський сорт від сідбанку Pyramid Seeds, примітний тим, що за короткий час (як фотоперіодичного сорту) він може видавати досить пристойний урожай. За це він дуже сподобався комерційним гроверам. Плюс цей гібрид на 90% індики з'явився в результаті селекції таких сильних сортів як Black Domina і Northern Lights.

Фемінізоване насіння Super Hash виростає в досить високі жіночі рослини з яскраво вираженою індійською структурою. В індорі висота рослини може досягати 1,5 м, а на відкритому ґрунті – до 2м. Тому при висаджуванні потрібно враховувати цей момент, хоча зростання добре контролюється скороченням вегетативного періоду. Рослина не залежить від світлового режиму і дуже невимоглива у догляді. Плюс Super Hash відмінно протистоїть цвілі. Для гровера-початківця дуже хороший варіант. Період цвітіння становить у середньому 55 днів, урожай можна збирати вже у вересні. При гарному догляді в індор Super Hash видає до 600гр з кв.м. На відкритому ґрунті при використанні відповідних методик культивації - до 1200 гр з рослини, дуже значний показник.

Даних про те, що сорт медичний, виробник не дає, проте через те, що це індика з вмістом ТГК до 19%, цілком може використовуватися як ефективний анестетик і снодійний засіб для безсоння, що страждає. Дуже сильний стоуновий хай - позначаються гени знаменитих батьків.

Купити насіння конопель Super Hash Feminised

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 20%
Тип сорту 90% Indica\ 10% Sativa
Врожай 500-600 г\м²
Генетика Indica genetics
Збирання врожаю 55 днів
Висота рослини 1,5 - 2 м