• Модель: Auto Super Silver Haze feminised
  • Наявність: Є в наявності
120.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) середній
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 300 - 500 г./м²
Генетика Super Haze x Ruderalis
Збирання врожаю 60-70 днів
Висота рослини 80-90 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Автоквітуче фемінізоване насіння коноплі Super Haze - ще один самоцвіт нашої колекції автоквітів. Гібрид характеризується поступливим характером, стійкістю до захворювань, у тому числі епідемії плісняви та гнилі. Сходи здивують стрімким зростанням і перетворюються на естетично прекрасного вигляду пухнасті кущі з нечисленними бічними відгалуженнями та товстезною центральною колою. Нечисленне листя дозволить світлу проникати до нижніх суцвіть, наповнюючи їх життєвою силою.

Життєвий цикл становить лише 60-70 днів від насіння. Під час цвітіння тугі та важкі бутони випромінюють чарівний аромат благородного Haze з легким відтінком цитрусу. Висота рослин рідко сягає 80-90 сантиметрів.

Елітне насіння конопель auto Super Haze feminised було адаптоване для вирощування в індорі та відкритому грунті. На вулицю розсаду рекомендується висаджувати при усталеній нічній температурі +10-12 градусів за Цельсієм.

Кущі не бояться тренувань та підходять для техніки SCROG. З одного квадратного метра можна зняти до 350-400 г сухих смолистих суцвіть або 40-100 г з куща. Підвищити врожайність допоможе помірне внесення добрив після 40-го дня життя рослини, а також висадка в об'ємні горщики від 10 літрів.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. У скромних гроубоксах та переобладнаних системних блоках можна використовувати лампи ЕСЛ 100-200 Ватт.

Проліковані бутони наповнять простір благородним хейзовим ароматом, обрамленим легкою інтонацією стиглих цитрусів. М'який та тягучий дим з першої затяжки прикличе бадьору хвилю ейфорії та пробудить творче мислення. Неймовірний зліт зміниться творчим "стоуном". Умиротворення та задоволеність собою супроводжуватимуть розтаману протягом 2,5 годин.

Лікувальні властивості екстрактів та суцвіть укладені у здатності швидко виводити з депресії та пригноблених станів розуму. Стрейн використовують як знеболюючий засіб при мігрені, а також як м'язовий релаксант. Стимулює апетит та відновлює сон.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO SUPER HASE FEMINISED на нашому сайті.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) середній
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 300 - 500 г./м²
Генетика Super Haze x Ruderalis
Збирання врожаю 60-70 днів
Висота рослини 80-90 см