• Модель: super skunk feminised
  • Наявність: Є в наявності
140.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 19-22%
Тип сорту Indica, Sativa
Врожай 400-600 г\м²
Генетика Afghan x Skunk1
Збирання врожаю 45-50 днів
Висота рослини 120 - 160 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Фемінізоване насіння канабісу Super Skunk показує супер результати як в індорі, так і на відкритих ґрунтах. Цей сорт має сильних батьків, довгу історію та гарну репутацію. Невибагливий, швидкоквітучий і високоврожайний гібрид, що виробляє продукт відмінної якості.

У генетиці гібрида 40% сативи та 60% індики. В аутдорі рослина досягає 1,5 м заввишки. Вона відрізняється характерною будовою з великим верхнім рівнем та короткими міжвузлями. Дає велику кількість бічних відгалужень, що при правильних способах культивації використовують для збільшення врожайності. Бутони дуже щільні, але при цьому не схильні до плісняви чи гнилі. Гровери відзначають, що в індорі Super Skunk вимагає більше світла, проте при цьому в індорі одержують смоли з вищим вмістом ТГК.

Super Skunk випромінює середній за інтенсивністю аромат, характерний для сімейства Skunk. Вплив дуже потужний, індічно-седативний, що вже давно використовують у медицині. Super Skunk добре розслаблює тіло і мозок, тому ефективний при судомах, спазмах, різноманітних болях. Показує відмінні результати при стресах, депресіях та хронічній втомі. У психіатрії його використовують при біполярних розладах.

Купити насіння канабісу Super Skunk Feminised можна у нашому магазині

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 19-22%
Тип сорту Indica, Sativa
Врожай 400-600 г\м²
Генетика Afghan x Skunk1
Збирання врожаю 45-50 днів
Висота рослини 120 - 160 см