• Модель: White Widow feminised
  • Наявність: Є в наявності
140.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 17-20%
Тип сорту Домінує Indica
Врожай 400 - 600 г/1м²
Генетика Auto AK-47 x Colombian
Збирання врожаю 10 - 12 тижнів
Висота рослини 50-110 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

White Widow забезпечує хороші врожаї та стабільне зростання: виростає приблизно до 1 м у висоту в приміщенні, досягаючи до 2 м на вулиці. Вирощений всередині, гібрид може давати 450 - 500 г/м2; при освітленні 600 Вт. На відкритому повітрі виробники можуть збирати 550 - 600 г/рослини.

Біла вдова закінчує цвітіння через 8-10 тижнів, вимагаючи незначного догляду. Це ідеальна рослина для початківців. Такі характеристики також роблять цю установку чудовим варіантом для операцій SOG та ScrOG.

Вона вироблятиме велику центральну колу, якщо її не навчити. Підгортайте кожну рослину під час ранньої вегетативної фази та використовуйте LST і дефоліацію, щоб створити велику кількість бутонів і відкритий та аерований покрив.

Її щільні бруньки виробляють високий рівень терпенів мірцену, пінену та каріофілену. Ці ароматичні молекули зливаються, створюючи профіль смаку, який визначається нотами прянощів, землистості та перцю.

Ефект від куріння White Widow відповідає ефекту найкращих рослин із домінантною сатівою, пропонуючи користувачам неймовірний, майже психоделічний кайф. Аромат чистий і хвойно-свіжий, з відтінком цитрусових на видиху, створюючи відчуття підбадьорливого та смачного диму.

Ці ефекти роблять White Widow ідеальним димом під час напружених днів і творчих проектів. Її стимулюючий кайф викликає достатній ентузіазм і мотивацію, щоб утримати вас у творчому процесі набагато довше, ніж зазвичай.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 17-20%
Тип сорту Домінує Indica
Врожай 400 - 600 г/1м²
Генетика Auto AK-47 x Colombian
Збирання врожаю 10 - 12 тижнів
Висота рослини 50-110 см