• Модель: Auto White Widow feminised
  • Наявність: Є в наявності
160.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 400 - 600 г./м²
Генетика Auto AK47 x Colombian
Збирання врожаю 10 - 12 тижнів
Висота рослини середня
Доставка
нова пошта та укрпошта

Насіння коноплі Auto White Widow feminised досить швидко виростає і активно розвивається в сильні кущі. Виростає рослина досить красива, а також має міцне стебло та довгі чутливі гілки. Структура представлена безліччю відгалужень, невеликими відстанями міжвузлів та широким листям яскравого темно-зеленого кольору: на вигляд нескладно визначити, що перед вами представник елітної сортової Індіки. Суцвіття великого розміру мають округлу форму. Під час цвітіння кристали смоли мають характерний каламутний відтінок.

Для проходження дистанції цвітіння рослині потрібно 60-70 днів (повний життєвий цикл стрейну 10 тижнів). На харвесті, при вирощуванні автофему в індорі, з квадратного метра посіву можна зібрати 400-600г смолистих суцвіть. До початку цвітіння кущі починають випромінювати чарівний квітково-цитрусовий аромат.

Цей сорт канабісу рекомендується вирощувати без проміжної пересадки, тому для здорового розвитку кореневої системи потрібно спочатку використовувати 14-16 - літрові ємності. Також короткий життєвий цикл штаму передбачає включення до програми культивації прогресивних методів тренування LST та SCROG. Растиха легко пристосовується до умов закритого приміщення чи вулиці.

Auto White Widow feminised активно використовується для протистояння симптомам бронхіальної астми, подагри, епілепсії. Також ганджа ефективна при лікуванні депресивних проявів, посттравматичних та афективних стресових синдромів.

Прекрасний засіб для збереження спокою, особливо при накопиченій купі проблем, а також підвищення фізичної та розумової активності на тлі дивовижного аромату лимонної суміші з апельсином. Біла Вдова популярна у художників, музикантів, спортсменів для підвищення творчої та релаксаційної стимуляції.

Ефективне розслаблення не супроводжується негативними наслідками, і споживач одразу повертається до повсякденного активного спосібу життя.

Ми пропонуємо КУПИТИ НАСІННЯ AUTO WHITE WIDOW FEMINISED на нашому сайті.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) високий
Тип сорту Sativa / Indica / Ruderalis
Врожай 400 - 600 г./м²
Генетика Auto AK47 x Colombian
Збирання врожаю 10 - 12 тижнів
Висота рослини середня