Для вулиці

Для вулиці

Black Opium - це, простіше кажучи, фіолетова версія Opium. Його прекрасне забарвлення походить від схрещування опіуму з рідкісною популяцією колумбійської сатіви, як пурпурової, так і багатої на ТГК. Після численних цикл..
250.00 грн
Gorilla Glue – автоквітучий, фемінізований, індично-сативний сорт. Нащадок легендарного переможця Cannabis Cup. Як і його батько Gorilla Glue, він дає неймовірну кількість смоли, приклеюючи ваші пальці до ножиць, а тіл..
180.00 грн
Регулярне насіння конопель автоквітучого сорту Auto Skunk #1 – приваблива покупка для більшості коноплярів. Компактні розміри кущів дозволяють культивувати гібрид будь-яким із існуючих на сьогоднішній день способів. Куль..
110.00 грн
Перед вами перспективний автоквітучий гібрид, який увібрав у себе найкращі батьківські риси. Насіння марихуани Auto White Russian Feminised популярне на просторах СНД і широко відоме в Америці та Європі. Для створення н..
100.00 грн
З усіх гібридів у всьому світі Північне сяйво завжди залишається лідером спільноти канабісу. Цей сорт може виглядати як класична сатіва, але ефект виразної та чудової індіки. Не так багато інших сортів, які можуть конкур..
180.00 грн
Ще один високоврожайний сорт із асортименту Rastaman Seeeds. При належному догляді ця рослина потішить вас приємним урожаєм до 800 гм2. Рослина сама по собі досить щільна і вимагає ретельного догляду. Також The Doc..
190.00 грн
1024 - це 70% сатіви та 30% індіки. 1024 об'єднує все: смак, виробництво, присутність, це ідеальна рослина. Період кімнатного вирощування становить 2-3 тижні, а період цвітіння у приміщенні - 75-80 днів. Збір урожаю ..
180.00 грн
2046 був обраний за його неймовірну психоделічну силу та безперечний димчастий аромат. Щоб виростити цю жінку, потрібне терпіння, але нагорода настає через 120 днів. Кімнатна продукція 500г\м2. Він складний у вирощуван..
190.00 грн
Його афганське походження означає, що це сорт з переважанням індіки, феноменальним виробництвом смоли та виразним ароматом гашишу. Афган Куш також слідує своєму класичному походженню в тому сенсі, що він відмінно п..
150.00 грн
Афганський оригінал був отриманий шляхом схрещування кількох стародавніх сортів афганської індіки, тому за ним стоїть лише 100% генетика афганської коноплі. Потужний, міцний ідеально підходить для виробників-початківців,..
150.00 грн
Насіння переважно індійського канабісу Afghani № 1 Feminised виробляють рослини виключно жіночої статі. Кущ формується середньої висоти та приймає компактну, густу та пишну будову. Культивувати найзручніше закритим спосо..
150.00 грн
New
AK PEACE
Чудовий світовий сорт, який складається з двох голландських зірок: АК від законодавців Serious Seeds та чудової Beladonnu від Paradise Seeds. Ці дві зірки мають певні характеристики і властивості, що дозволяє приносити х..
130.00 грн
Фемінізоване насіння Amnesia безсумнівно у топових місцях за популярністю серед автоквітів. Автори гібрида - іспанський сидбанк F1, селекція проводилася на базі таких потужних сортів Haze, Skunk #1 та Northern Lights. Дл..
120.00 грн
Однією з форм "важкої артилерії" серед фотоперіодів вважається Astral Feminised. Його прабатьки — сатіводомінантний гібрид із високим вмістом ТГК та індіка. Основні сорти для створення Астралу обрані з афганського та яма..
150.00 грн
Auto Kush - це автоквітучий канабіс, який успадкував фенотип індіки. Кущі володіють потужними, масивними стволами і не високим зростанням: висота дорослих рослин auto Kush feminised рідко перевищує позначку в ш..
160.00 грн
Стресостійке фемінізоване насіння марихуани Auto Cheese легко піддається культивуванню, оскільки воно може легко і швидко адаптуватися буквально до будь-яких умов росту та проживання. Як правило, при правильному і постій..
155.00 грн
Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту AK-47 в перші 60 днів після того, як ви дбайливо опустите їх у благодатний ґрунт, активно зростатимуть і розвиватимуться. Після цього періоду на них почнуть інт..
135.00 грн
Фемінізовані особини цього сорту – нащадки іменитих стрейнів, які мали унікальні сортові характеристики. Завдяки цьому, насіння коноплі Auto AK-49 Feminisedсьогодні дуже популярне серед гроверів. Виростити фемінізо..
150.00 грн
New
AUTO BISHKEK FEMINISED
Аутофемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому грунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напрям..
300.00 грн
Автоквітучий фемінізований гібрид канабіса Bloody Skunk –невибагливий до умов культивації і здатний пробачити безліч помилок, що допускаються садівниками-початківцями. Висока смолистість та чудові смакоароматичні якості ..
105.00 грн
Показано з 1 по 20 із 66 (4 сторінок)

Насіння марихуани аутдор – це насіння, яке вирощується на будь-якій ділянці – клумба, город і т.д. Кущі завжди отримають необхідну кількість сонячного світла, а під час дощів насичуватиметься водою повною мірою, що допоможе Вам у питаннях з поливом. У таких умовах коноплі росте значно краще, за нею легше доглядати, виходять рясні врожаї. Головною перевагою outdoor вважається відсутність необхідності готувати приміщення під висадку марихуани.

Пропоновані нашим інтернет-магазином сорти конопель дадуть очікуваний урожай за дотримання правил, таких як:

Початкове пророщування має відбуватися у приміщенні, потім здійснюється пересадка надвір. Зазвичай, у гроубоксах коноплі мають досягти 20 см.

Потрібно постійно підтримувати необхідний рівень вологи. В особливо тяжкі погодні умови рослини накривають. Створюють міні-парник. Якщо зливи затяглися, ґрунт занадто вологий, грядки посипають звичайним піском. Він убере надлишки води, і не дасть коноплі "плисти". Те саме діють, якщо посадку проводять на глинистому грунті в аутдорі.

Слід періодично здійснювати підживлення. Потрібно проводити профілактику проти різноманітних захворювань. Насіння конопель для outdoor обробляються особливим чином, спеціальними розчинами. Маленька сімка дуже вразлива для шкідників. Те саме можна сказати і про молоду рослину - на неї обов'язково полюватимуть комахи - шкідники. Розумніше обприскуватиме кущі, захищаючи свою грядку.