• Модель: Auto Bruce Banner
  • Наявність: Є в наявності
150.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27%
Врожай 350 - 650 г/м2
Генетика 75% сатіва
Збирання врожаю 10 тижнів
Висота рослини 1,10 - 1,60 м
Доставка
нова пошта та укрпошта

Гарний гібрид з невеликою перевагою сатіви та колосальним вмістом (27%) ТГК, який залишить вас у мотивованій, спокійній та безтурботній атмосфері на кілька годин. Цей високий сорт виростає від 110 до 160 см і займає 10-11 тижнів від насіння до збирання врожаю, розвиваючи кілька ділянок цвітіння з яскраво-зеленими бутонами та сумішшю терпенів, солодких, ягід та дизельного палива.

Очікуйте майже світло-зелені квіти з масивними чашечками з темно-коричневими волосками по всій поверхні і кількома майже лимонно-зеленими листами, що виходять з них. Цей сорт виділяється вражаючим виробництвом смоли, яка створює такий товстий шар, що бутони виглядають так, начебто вони повністю білі.Bruce Banner Auto росте високим і густим, розвиваючи тонкопале і відносно велике віяло листя, що виходить звідусіль, і високу основну колу, яка може досягати 160 см у висоту, оточену декількома бічними гілками. Завдяки ретельному відбору та розведенню цей сорт демонструє найкраще з обох світів.

Дивовижний сорт для тих, хто шукає винятковий аромат завдяки тонкому, але гострому запаху свіжих лісових ягід у поєднанні з горезвісними дизельними терпками та легкою насолодою, яка приємно здивує навіть найдосвідченіших мисливців за терпами.

Ідеальний ефект для тих, хто хоче перестати замислюватися про дрібні проблеми, які не дозволяють зосередитися і виконувати свої справи, або для тих, хто не хоче справлятися зі стресом загалом. Після першого удару ви миттєво відчуєте щасливий стан душі, навіть якщо ви вже щасливі, і почуватиметеся розслабленим протягом кількох годин, одночасно підвищуючи творчий потенціал, що ідеально підходить для полегшення занепокоєння, болю або просто позбавлення від негативу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%) 27%
Врожай 350 - 650 г/м2
Генетика 75% сатіва
Збирання врожаю 10 тижнів
Висота рослини 1,10 - 1,60 м