USA Genetics Seeds

USA Genetics Seeds

Легендарний Брюс Банер був гібридом, відомим своїм переважним відсотковим вмістом ТГК, яскравою продуктивністю та незвичайним смаком, проте цим чудовим бутонам знадобилося багато часу, щоб дозріти. Щоб випустити швидшу в..
290.00 грн
Відчувати себе чемпіоном простіше, якщо купити Auto Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У рослини спостерігається запах ефірних олій. Своїми психоактивними особливостями цей вид ..
250.00 грн
Green Crack - це автоквітучий сорт із високою енергетичною цінністю. Славиться високою врожайністю та легким зростанням. Рослина досягає у висоту 70-150 см, має кущисті гілки з бутонами, вкритими білими кристалами. Від п..
250.00 грн
Jamaica Sativa – найвищий сорт у нашій колекції. У відкритому грунті ці рослини можуть досягати висоти 3,5-4 м. Кімнатні установки дещо зменшують їх висоту, але цей різновид вимагає багато місця як для її верхньої частин..
380.00 грн
Легендарний Брюс Банер був гібридом, відомим своїм переважним відсотковим вмістом ТГК, яскравою продуктивністю та незвичайним смаком, проте цим чудовим бутонам знадобилося багато часу, щоб дозріти. Marley Seedbank виріши..
290.00 грн
New
GAGARIN FEMINISED
Почуватися чемпіоном простіше, якщо купити Gagarin Feminised. Ідеальний стрейн вирізняється лікувальними властивостями. У медицині Гагарін відомий як натуральний засіб для вгамування болю і спазмолітик. Може використовув..
250.00 грн
Jamaica Sativa - найвищий сорт у нашій колекції. У відкритому ґрунті ці рослини можуть досягати висоти 3,5-4 м. Кімнатні установки дещо зменшують їх висоту, але цей різновид вимагає багато місця як для її верхньої частин..
380.00 грн
Ідеальний аромат One Joint був отриманий шляхом схрещування Gelato з Girl Scout Cookies та OG Kush. One Joint має унікально багатий кисло-солодкий смак з відтінками шоколаду та прянощів. Спробувавши одного разу, ви зроби..
250.00 грн
Satori USA - ще одна блискуча сатіва-домінанта, заснована на класичній генетиці саторі з цікавою історією створення: саторі, відомий своїми пригнічуючими психоделічними ефектами, розлучався в судинах для бонсай протягом ..
220.00 грн
Tangie - це каліфорнійський сорт, відомий своїм смачним ароматом мандарину, надійністю та стимулюючим церебральним ефектом. Його батьківські сорти, каліфорнійський апельсин та Skunk #1, справді елітні. Міцний та стабіль..
250.00 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Сьогодні ми з гордістю пропонуємо вам ретельно відібраний асортимент насіння конопель, яке, як ми сподіваємося, збереже у вас інтерес до вирощування. Звісно, наша бригада не завжди виконувала свою роботу. До того, як ми перетворилася на цей корабель, який ви бачите зараз, не було нічого, крім інтересу і любові до трави і того, що вона розкриває.

Насправді, ми не думаємо, що робимо щось безпрецедентне. Протягом століть людство знало марихуану як універсальну мову миру та веселощів. Навряд чи був у нашій історії такий час, коли людям потрібен спокій більше, ніж у нашу епоху, коли міський ритм подібний до барабана, встановленого в серці кожної людини. На щастя, століття Інтернету створило багато можливостей. У 1990 році Гелтельман не мав жодного уявлення про те, що його хобі, що росте, може стати чимось більшим.