Kazakhstan Genetics Seeds

Kazakhstan Genetics Seeds

Сорт Ala To fem відноситься до чуйських. Випробування над стрейном проводилося в Альпах. Як з'ясувалося, ці досліди дали приголомшливий результат. Виробництво цього штаму проводилося кілька років. Це принесло чудові плод..
300.00 грн
Назва сорту говорить сама за себе - "Демон". Завдяки високому рівню врожайності та високим вмістом ТГК цей стрейн є практично чемпіоном серед інших стрейнів. Генетику сорт бере з найпотужнішого канабісу Чуйської Долини. ..
240.00 грн
New
AUTO BISHKEK FEMINISED
Аутофемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому грунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напрям..
300.00 грн
New
AUTO DURMAN FEM
Бажаєте отримати рекордну кількість врожаю? Тоді Автофемінізований Durman fem саме для вас. Цей стрейн від Russian Genetic має чуйське коріння. Він дуже сильно впливає на організм. Здатний відправити в нокаут новачка і ..
250.00 грн
Напевно, немає жодного цінителя конопель, який би не знав про популярність сортів, що прийшли до нас із Чуйської Долини. Чуйки відрізняються своїм сильним впливом і не вибагливістю в культивації. Фемінізований штам даст..
200.00 грн
Фемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у тих країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому ґрунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напрям..
350.00 грн
Яскравий представник сортів від відомої Чуйської Долини Chu berry auto fem від Rn Genetic. Даний стрейн коноплі є дуже продуктивним та сильним. Стане чудовим вибором, як для новачків, так і для рослинників зі стажем.Ген..
250.00 грн
Бажаєте отримати рекордну кількість врожаю? Тоді фемінізований Durman fem саме для вас. Цей стрейн від Russian Genetic має чуйське коріння. Він дуже сильно впливає на організм. Здатний відправити в нокаут новачка і в но..
300.00 грн
Original Allato Fem - це дуже потужний сорт, який підходить для професійних гроверів. Він виведений з чуйського насіння і є 100% Сатіва. Даний вид підходить для вирощування в аутдорі, оскільки для будинку ця рослина зан..
400.00 грн
Сорт марихуани походить з Узбекистану. Усі фахівці розійшлися у думках щодо походження цього стрейну. Одні зазначають, що до чуйської категорії сортів належать лише казахстанські та киргизстанські, інші відносять туди ще..
300.00 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Немає жодного гровера, який би не чув про "чуйские семена" - сорти конопель з легендарної Чуйської долини. Це місце, оспіване навіть у піснях, є найбільшим на пострадянському просторі ареалом канабісу і відоме у всьому світі.

Місцевість відома в першу чергу зростанням величезної кількості дикорослих конопель. При цьому на відміну від класичного рудералісу, Чуйські дикорослі коноплі мають яскраво виражені психотропні якості. Завдяки забійному ефекту місцевої дички з'явилася приказка про те, що в Казахстані є два місця, звідки можна відлетіти в космос – космодром Байконур та Чуйська долина.

На думку фахівців, чуйська трава за силою впливу перевершує абсолютну більшість стрейнів конопель і можна порівняти хіба що з непальським гашишем. Для найпотужнішої ейфорії достатньо буквально пари затяжок. Тому одну біломорину з «чуйкою» зазвичай курять по колу 6-7 осіб.

Купить чуйские семена конопли в Украине.