Pakistan Genetics Seeds

Pakistan Genetics Seeds

Для тих, хто любить отримувати сильний результат, треба купити White Cookies Strain Feminized. У ньому сплелися ударні дози OG Kush та Strawberry Diesel. І вийшла справжня вибухова хвиля у новому вимірі з ТГК у 27%. Тонк..
100.00 грн
Однією з форм "важкої артилерії" серед фотоперіодів вважається Astral Feminised. Його прабатьки — сатіводомінантний гібрид із високим вмістом ТГК та індіка. Основні сорти для створення Астралу обрані з афганського та яма..
150.00 грн
Індіко-сатівний автоквітучий гібрид Dark Angel має сильних батьків. Серед них вважаються Big Devil XL, від якого сорт отримав фіолетовий колір, та пакистанський Hindu Kush з його стійкістю до стресів та стабільністю. Для..
100.00 грн
Варто купити Dwarf Low Flyer Feminised - і ви познайомитеся з найкращим гібридом Cannabis Cup 2014 і World Cannabis Cup 2015. Такі титули не дають просто так. У даній рослині сплелися характеристики фотоперіодичних росли..
100.00 грн
Унікальні характеристики Crown Royale Feminized розпочинаються з висоти рослини. Якщо в індорі вона підходить під середній клас і досягає 130-160 см у висоту, то при вирощуванні на вільному просторі легко може «переступи..
130.00 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Pakistan Seeds - це насіння канабісу, що походить з півночі Пакистану. Це маленьке/середнє марихуани, за допомогою якого селекціонери всіх рівнів швидко отримають напрочуд щедрі врожаї, незалежно від того, чи вирішать вони вирощувати у приміщенні чи на відкритому повітрі.