Canada Genetics Seeds

Canada Genetics Seeds

Black Opium - це, простіше кажучи, фіолетова версія Opium. Його прекрасне забарвлення походить від схрещування опіуму з рідкісною популяцією колумбійської сатіви, як пурпурової, так і багатої на ТГК. Після численних цикл..
250.00 грн
З усіх гібридів у всьому світі Північне сяйво завжди залишається лідером спільноти канабісу. Цей сорт може виглядати як класична сатіва, але ефект виразної та чудової індіки. Не так багато інших сортів, які можуть конкур..
180.00 грн
PABLO ESCOBAR - пікантний колумбійський сорт із винятковою ефективністю. Ця сатіва на 90% походить з гір Санта-Марія, регіону, відомого своїм дуже родючим ґрунтом. Ми використали генотип, який місцеві жителі культивували..
250.00 грн
Auto Kush - це автоквітучий канабіс, який успадкував фенотип індіки. Кущі володіють потужними, масивними стволами і не високим зростанням: висота дорослих рослин auto Kush feminised рідко перевищує позначку в ш..
160.00 грн
Фемінізоване насіння коноплі Rastaman seeds - AK Auto fem. Отриманий гібрид - це вдале поєднання AK-47 та швидкого автокольору Lowryder. Це одне з найбільших і найбільш потужних 100% автоквітів на сьогодні. Рослин..
130.00 грн
Насіння марихуани Amnesia XXL Auto є різновидом автоквітучої фемінізованої марихуани з переважанням Sativa . Рослина Amnesia XXL Autoflowering – тонка, але міцна, подовжена з великим міждольним проміжком та елегант..
160.00 грн
Переважно індійський канабіс Auto Big Bang Feminised – чемпіон HTCC 1998-2000. Насіння виробляє рослини жіночої статі і дозволяє без особливих зусиль отримувати неймовірні врожаї. Кущі набувають невисокої, пишної та пухн..
150.00 грн
Незважаючи на значне зростання (до 1,5 метрів) та масивну бічну структуру, Auto Big Devil feminised відрізняється компактністю та хорошим урожаєм суцвіть із товстим шаром екологічно чистої смоли. Для повноцінного розвитк..
150.00 грн
Auto Moon Rock - найновіша автоквітуча розробка від Divine Seeds для тих, хто хотів би випробувати нові враження чи зробити мунрок. Цей сорт отримав свою назву за те, що особливо добре підходить для виготовлення мунрок, ..
220.00 грн
Високоврожайний сорт марихуани Auto Opium Feminised несе в собі гени індики та сативи. Для створення гібриду селекціонери використовували найпродуктивніші та врожайні сорти, які мали швидкий темп зростання та приємний ар..
250.00 грн
Насіння коноплі Auto White Widow feminised досить швидко виростає і активно розвивається в сильні кущі. Виростає рослина досить красива, а також має міцне стебло та довгі чутливі гілки. Структура представлена безліччю ві..
160.00 грн
Фемінізований Hindu Kush один із улюблених сортів серед любителів індіки. Сорт може бути культивований новачком, проте для повного розкриття йому потрібний грамотний догляд. Фемінізоване насіння Hindu Kush дає сильну і ..
190.00 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Добірна генетика на будь-який смак недорого!

Селекція відбувається в Канаді, на основі афганської, голландської, чуйської, індійської та іншої генетики.

 Колекція насіння відповідає найрізноманітнішим гроверським смакам та потребам.

Серед сортів добірні штами скоростиглих та високоврожайних сортів марихуани з високим та низьким ТГК, медичні та для рекреаційного використання, автоквітучі та фотоперіодичні.

Невибагливі в культивації, стійкі до несприятливих умов стрейни не вимагають глибоких знань у грові і здатні задовольнити різноманітні гроверські смаки і потреби.

Цінова політика дозволяє всім, включаючи зовсім недосвідчених новачків, культивувати соковиті та яскраві шишки з найпалкіших куточків світу.