Сатіва

Сатіва

1024 - це 70% сатіви та 30% індіки. 1024 об'єднує все: смак, виробництво, присутність, це ідеальна рослина. Період кімнатного вирощування становить 2-3 тижні, а період цвітіння у приміщенні - 75-80 днів. Збір урожаю ..
180.00 грн
2046 був обраний за його неймовірну психоделічну силу та безперечний димчастий аромат. Щоб виростити цю жінку, потрібне терпіння, але нагорода настає через 120 днів. Кімнатна продукція 500г\м2. Він складний у вирощуван..
190.00 грн
Сорт Ala To fem відноситься до чуйських. Випробування над стрейном проводилося в Альпах. Як з'ясувалося, ці досліди дали приголомшливий результат. Виробництво цього штаму проводилося кілька років. Це принесло чудові плод..
300.00 грн
Фемінізоване насіння Amnesia безсумнівно у топових місцях за популярністю серед автоквітів. Автори гібрида - іспанський сидбанк F1, селекція проводилася на базі таких потужних сортів Haze, Skunk #1 та Northern Lights. Дл..
120.00 грн
Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту AK-47 в перші 60 днів після того, як ви дбайливо опустите їх у благодатний ґрунт, активно зростатимуть і розвиватимуться. Після цього періоду на них почнуть інт..
135.00 грн
Фемінізоване насіння Auto Amnesia безсумнівно у топових місцях за популярністю серед автоквітів. Автори гібрида - іспанський сидбанк F1, селекція проводилася на базі таких потужних сортів Haze, Skunk #1 та Northern Light..
130.00 грн
Auto Amnesia Haze Feminised отримали внаслідок фемінізації Auto Amnesia Haze. Гібрид, що вийшов, став невибагливий до зовнішнього середовища. Гроверам слід врахувати, що цей екземпляр дуже любить ультрафіолет і воду. Р..
130.00 грн
Любителям фемінізованих рослин, які ростуть в аутдорі, краще придбати Auto Californian Snow Feminised. Сорт витримає північний клімат. Час його цвітіння швидкоплинний - бутони дозрівають через 63-70 днів після посадки. Я..
160.00 грн
Автоколір з сильною смолистістю - оцінити сповна незвичайний гібрид можна, якщо купити Auto Gorilla Feminised. У ньому сплетені інтенсивний аромат та підвищений рівень ейфоричного впливу. Адже основою стала нищівна сила..
150.00 грн
Cool Rasta - гібрид, що поєднує indica/sativa у співвідношенні 35%/65%. Схрестивши Haze і Northern Lights, досягли переважання сативи і хорошої продуктивності. Найкращий результат сорт показав у середземноморському аутд..
110.00 грн
Фемінізований Early Durban - це жіноча сатива із сімейства Skunk, призначена для відкритих ґрунтів. Сорт з'явився в результаті схрещування дуже відомих сортів Durban Poison та Skunk #1 фахівцями сідбанку Ganja Seeds. Фе..
125.00 грн
Kali Mist Feminised був створений у 1993 році в Південній Америці. За основу взяли оригінальну Сатіву, до неї додали кілька генів Індіки для стабілізації фенотипу. Сорт прославився на весь світ не лише як переможець безл..
160.00 грн
Сорт конопель Orange Bud Feminised - це ще один сатівний гібрид з лінійки сканкових, представлений сидбанком Dutch Passion. Життєлюбний, плідний, ароматний та сильний у своєму впливі. Щільні суцвіття покриваються помаран..
130.00 грн
Переважно сатівний канабіс Power Plant Feminised після його створення швидко завоював популярність на світовому ринку марихуани. Культура відрізняється стабільністю сходів, невибагливістю та великими розмірами рослини. П..
90.00 грн
Satori USA - ще одна блискуча сатіва-домінанта, заснована на класичній генетиці саторі з цікавою історією створення: саторі, відомий своїми пригнічуючими психоделічними ефектами, розлучався в судинах для бонсай протягом ..
220.00 грн
Tangie - це каліфорнійський сорт, відомий своїм смачним ароматом мандарину, надійністю та стимулюючим церебральним ефектом. Його батьківські сорти, каліфорнійський апельсин та Skunk #1, справді елітні. Міцний та стабіль..
250.00 грн
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)

Sativa – вид бур'янів. На відміну від індики трава сатіва зростає за кілька метрів заввишки; її листя вузьке та довге. Ці характеристики конопляних кущів роблять сатівні сорти хорошими для гровінгу аутодорним методом - у теплиці, під високим спеціальним тентом або просто неба. Однак за наявності достатнього простору всередині приміщення рослину можна розводити і в індорі.

Запах шишки трав'янистий. Споживати кінцевий продукт слід  в ранковий чи денний час, так як він надає ефект стимулятора - викликає підйом сил, фізичну та інтелектуальну активізацію.

Переваги сортів канабісу з домінуванням сатіви:

  • Пристосованість до вирощування на вулиці, у теплицях
  • Можливість простого схрещування з різними сортами для отримання низькорослої рослини
  • Полегшення харвесту через чітку диференціацію ярусів з гілками в кожному кущі
  • Розкриття розумового та творчого потенціалу при помірному вживанні
  • Нетривала фаза активної дії (в межах 1-1,5 год з подальшим розслабленням).

Насіння сортів канабісу Сатіва чудової якості та з максимальним показником схожості Ви можете замовити у нас. Ми підберемо Вам насіння марихуани, яке порадує результатом.