Фемінізовані

Фемінізовані

З усіх гібридів у всьому світі Північне сяйво завжди залишається лідером спільноти канабісу. Цей сорт може виглядати як класична сатіва, але ефект виразної та чудової індіки. Не так багато інших сортів, які можуть конкур..
180.00 грн
Ще один високоврожайний сорт із асортименту Rastaman Seeeds. При належному догляді ця рослина потішить вас приємним урожаєм до 800 гм2. Рослина сама по собі досить щільна і вимагає ретельного догляду. Також The Doc..
190.00 грн
1024 - це 70% сатіви та 30% індіки. 1024 об'єднує все: смак, виробництво, присутність, це ідеальна рослина. Період кімнатного вирощування становить 2-3 тижні, а період цвітіння у приміщенні - 75-80 днів. Збір урожаю ..
180.00 грн
2046 був обраний за його неймовірну психоделічну силу та безперечний димчастий аромат. Щоб виростити цю жінку, потрібне терпіння, але нагорода настає через 120 днів. Кімнатна продукція 500г\м2. Він складний у вирощуван..
190.00 грн
Його афганське походження означає, що це сорт з переважанням індіки, феноменальним виробництвом смоли та виразним ароматом гашишу. Афган Куш також слідує своєму класичному походженню в тому сенсі, що він відмінно п..
150.00 грн
Афганський оригінал був отриманий шляхом схрещування кількох стародавніх сортів афганської індіки, тому за ним стоїть лише 100% генетика афганської коноплі. Потужний, міцний ідеально підходить для виробників-початківців,..
150.00 грн
Насіння переважно індійського канабісу Afghani № 1 Feminised виробляють рослини виключно жіночої статі. Кущ формується середньої висоти та приймає компактну, густу та пишну будову. Культивувати найзручніше закритим спосо..
150.00 грн
New
AK PEACE
Чудовий світовий сорт, який складається з двох голландських зірок: АК від законодавців Serious Seeds та чудової Beladonnu від Paradise Seeds. Ці дві зірки мають певні характеристики і властивості, що дозволяє приносити х..
130.00 грн
Сорт Ala To fem відноситься до чуйських. Випробування над стрейном проводилося в Альпах. Як з'ясувалося, ці досліди дали приголомшливий результат. Виробництво цього штаму проводилося кілька років. Це принесло чудові плод..
300.00 грн
Фемінізоване насіння Amnesia безсумнівно у топових місцях за популярністю серед автоквітів. Автори гібрида - іспанський сидбанк F1, селекція проводилася на базі таких потужних сортів Haze, Skunk #1 та Northern Lights. Дл..
120.00 грн
New
AMNESIA MOLOTOV
Сорт Amnesia Molotov – потужний гібрид із домінуванням сатіви. Приносить хороший урожай у боксі та відкритому ґрунті. Не потребує особливого догляду, тому купити його можуть не лише професіонали гровінгу, а й новачки. Ма..
190.00 грн
Однією з форм "важкої артилерії" серед фотоперіодів вважається Astral Feminised. Його прабатьки — сатіводомінантний гібрид із високим вмістом ТГК та індіка. Основні сорти для створення Астралу обрані з афганського та яма..
150.00 грн
Напевно, немає жодного цінителя конопель, який би не знав про популярність сортів, що прийшли до нас із Чуйської Долини. Чуйки відрізняються своїм сильним впливом і не вибагливістю в культивації. Фемінізований штам даст..
200.00 грн
Фемінізовані сорти Bishkek мають чудову схожість. Цей стрейн популярний у тих країнах, де актуальне вирощування марихуани у відкритому ґрунті. Цей штам має шалене змішання генетик, одна з яких походить з чуйського напрям..
350.00 грн
Як одна з найтемніших індик, Black Domina Feminized приваблює все більше шанувальників. Це сильнозаспокійливий, майже чистий індика з компактним зростанням і коротким терміном цвітіння. Цей чотиристоронній гібридний сор..
105.00 грн
Легендарний Брюс Банер був гібридом, відомим своїм переважним відсотковим вмістом ТГК, яскравою продуктивністю та незвичайним смаком, проте цим чудовим бутонам знадобилося багато часу, щоб дозріти. Marley Seedbank виріши..
290.00 грн
Яскравий представник сортів від відомої Чуйської Долини Chu berry auto fem від Rn Genetic. Даний стрейн коноплі є дуже продуктивним та сильним. Стане чудовим вибором, як для новачків, так і для рослинників зі стажем.Ген..
250.00 грн
Cool Rasta - гібрид, що поєднує indica/sativa у співвідношенні 35%/65%. Схрестивши Haze і Northern Lights, досягли переважання сативи і хорошої продуктивності. Найкращий результат сорт показав у середземноморському аутд..
110.00 грн
Щоб повноцінно розслабитися, але вразитись від смаку коноплі, варто купити Dos-vi-Dos Feminised. Сорт найчастіше вибирають любителі індіки чи шанувальники фруктової серії. Штам розроблений провідним іспанським виробником..
140.00 грн
Бажаєте отримати рекордну кількість врожаю? Тоді фемінізований Durman fem саме для вас. Цей стрейн від Russian Genetic має чуйське коріння. Він дуже сильно впливає на організм. Здатний відправити в нокаут новачка і в но..
300.00 грн
Показано з 1 по 20 із 52 (3 сторінок)

Фемінізоване насіння марихуани заощаджує гроверам сили, час і дозволяє з ймовірністю практично в 100% отримати врожайну сенсимилью. Шишки дає сенсимілья – незапилена жіноча марихуана, але отримати її можна лише, якщо на етапі цвітіння її не запилить чоловіча особина.

Фемки вирішили цю проблему, оскільки їхнє насіння гарантовано дає жіночі кущі. З ними гровер може заздалегідь планувати догляд, який дасть максимум урожаю, і не побоюватися, що доведеться в терміновому порядку видаляти чоловічі кущі. Крім того, фемінізоване насіння має додаткові переваги, які роблять їх придбання вигідним навіть для приголосних йти на ризик.

Купити фемінізоване насіння рекомендується:

  • новачкам, які ще слабо розуміються на нюансах грова;
  • гроверам, які хочуть заощадити свої ресурси - час, сили та гроші, даремно витрачені на догляд за кущем, які в результаті доведеться зрізати.

Переваги фемінізованого насіння

 Якість продукту вище, ніж від регулярного насіння та клонів. Це одна з головних причин купити фемінізоване насіння марихуани в Україні. У шишок більш концентрований смак і посилена дія, а рослини продуктивніші.

Підвищений імунітет, що полегшує вирощування фемінізованих конопель.

 Фемінізовані культури дають однорідний урожай. Тобто об'єм, властивості та сила ефекту у всіх рослин буде приблизно однакова. Така гомогенність особливо цінується у комерційному грові.

Насіння фемінізованих сортів канабісу чудової якості та з максимальним показником схожості Ви можете замовити у нас. Ми підберемо Вам насіння марихуани, яке порадує результатом.