• Модель: Auto Kush Feminised
  • Наявність: Є в наявності
130.00 грн
Характеристики
Вміст ТГК (%)
Тип сорту Indica/Ruderalis
Врожай 40–70 г з рослини
Генетика Lowryder #2 x Hindu Kush x Auto Mini Gun
Збирання врожаю 70–84 днів
Висота рослини 40–80 см
Доставка
нова пошта та укрпошта

Auto Kush - це автоквітучий канабіс, який успадкував фенотип індики. Кущі володіють потужними, масивними стовбурами і не високим зростанням: висота дорослих рослин auto Kush feminised рідко перевищує позначку в шістдесят сантиметрів, Для збільшення підсумкового обсягу бажано використовувати методики SCROG або SOG. Компактність кущів дозволяє вирощувати коноплі в обмеженому просторі, будь то шафа або гроубокс. Щодо аутдора, єдиною вимогою є необхідність оберігати ваших вихованців від заморозків. Сорт не вважається морозостійким і при зниженні температури кущі негативно реагують на це. В іншому, стійкість до грибкових інфекцій та плісняви у штаму на пристойному рівні.

Головна перевага, завдяки якій варто купити марихуану цього сорту для лікувальних цілей, полягає в ефективному протистоянні м'язового болю та проблем у роботі суглобів. Більше того, канабіс добре заспокоює і позбавляє неприємних нав'язливих думок, робить сон міцнішим і здоровішим, підвищує апетит до норми. Що вже говорити про антистресові властивості хешу.

Незвичайний сирний смак доповнює екзотика спецій, що виражається не тільки в процесі куріння, а й за бажання вдихнути аромат перед вживанням. Димний смаковий малюнок також має характерні нотки ладану. Хеш впливає практично миттєво, занурюючи вас у світ спокою та приємної «летаргії».

Ми пропонуємо купити насіння AUTO KUSH FEMINISED на нашому сайті.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики
Вміст ТГК (%)
Тип сорту Indica/Ruderalis
Врожай 40–70 г з рослини
Генетика Lowryder #2 x Hindu Kush x Auto Mini Gun
Збирання врожаю 70–84 днів
Висота рослини 40–80 см